12 bezplatných herních motivů WordPress pro herní časopisy, publikace 2021

S těmito bezplatnými herními tématy WordPress můžete rychle zahájit on-line projekt v herním průmyslu.

Díky poznávacím výhodám, které hráčům hráč nabízí, je spravedlivé se bavit takovým volným časem. V takovém případě možná budete muset najít nejlepší internet, abyste věděli, které hry vyhovují vašemu vkusu.

Dnes na internetu najdete spoustu herních časopisů, které jsou zcela věnovány jejich výklenku. Pokud stále plánujete spustit internet s herními časopisy, publikacemi nebo jinými herními stránkami, pak je tento seznam právě pro vás! Vyberte si své oblíbené téma z těchto bezplatných herních motivů WordPress a uvolněte kreativitu uvnitř.

Pokud chcete přeskočit zdlouhavý a otravný proces vytváření webových stránek, můžete se vždy rozhodnout pro předem připravená témata WordPress dostupná na webu. U herních témat můžete při vytváření svého webu najít různé možnosti. Ať už dáváte přednost prémiovým nebo bezplatným tématům, na trhu máte dostatek možností.

Naštěstí vám tato kolekce pomůže začít s herním časopisem nebo herním webem. Ať už chcete vytvářet herní blogy a novinky, časopisy s recenzemi her nebo weby pro on-line hraní her, tento seznam je těžké ignorovat.

Podívejte se tedy, které téma preferujete pro svůj internet, a poskytněte svému publiku ten nejlepší herní zážitek!

Nejlepší herní motivy zdarma pro WordPress

VMagazine Lite

VMagazine Lite

Hraní není jen pro děti; může dobře pobavit i dospělé. Pokud rádi sdílíte nejnovější on-line hry po celém světě, bylo by nejlepší mít ideální webovou stránku herního časopisu, kde můžete vystavovat tipy, hacky a taktiky. V takovém případě bude VMagazine Lite sloužit jako skvělý nástroj. Jedná se o bezplatné téma WordPress, které má čistý, profesionální a vícekoncepční design. Toto téma je vytvořeno s elegantními, užitečnými a vysoce konfigurovatelnými vzory. Konkrétně přizpůsobuje různé funkce, díky nimž bude opravdu vyniknout. Využívá SiteOrigin Page Builder a 8 vestavěných widgetů ke zvýšení výkonu motivu.

VMagazine Lite je také optimalizovaný pro search engine optimization, rychlé načítání a je připraven na WooCommerce pro snadné založení on-line obchodu. Pokud chcete zpeněžit, toto téma vám umožní umístit reklamy kamkoli chcete. Můžete jej použít pro technologický časopis, módu, hry nebo noviny. Díky tomuto vynalézavému a bezplatnému tématu je tvorba webových stránek herního časopisu vzdálena jen pár kliknutí! VMagazine Lite lze nainstalovat především jedním kliknutím, takže vás během instalace nebude bolet hlava. Podívejte se na to hned!

Více informací / Stáhnout Ukázka

Gaming Mag

Gaming Mag

Pokud máte rádi on-line hry nebo videohry, můžete si vybrat nejlepší bezplatné herní téma WordPress a sdílet nejnovější zprávy o tomto odvětví. S takovým webem můžete diskutovat o strategiích pro úspěšné videohry, kontrolovat vývojové nástroje her a sdílet technická řešení. Z tohoto důvodu je Gaming Mag špičkovou volbou. Je to úžasné dětské téma tématu WordPress News Vibrant s moderním časopisem s kreativním designem a výkonnými funkcemi. Jeho plně responzivní design vám pomůže získat skvělý mobilní provoz bez ohledu na zařízení, které váš návštěvník může využívat.

S Gaming Mag můžete rozšířit funkce svého webu, protože podporuje většinu populárních pluginů WordPress. Pro barevné schéma vaší značky si můžete vždy vybrat to, které odpovídá vašim požadavkům, protože nabízí neomezené barevné možnosti. Pokud jde o optimalizaci search engine optimization, toto téma vás také nechá vyniknout, protože se načítá rychle a je kódováno podle nejlepších postupů search engine optimization. Toto téma můžete také zpeněžit, protože obsahuje reklamní místo v záhlaví pro maximální zobrazení reklamy.

Více informací / Stáhnout Ukázka

Looper

(*12*)

Rádi sdílíte úžasné videohry po celém světě? Nebo si přejete prozkoumat připravované hry a vzbudit zájem hráčů? Nemusíte hledat daleko; Looper je tu, aby vám pomohl s vaší webovou stránkou o hraní on-line časopisů. Toto bezplatné herní téma WordPress má jednoduchý, ale odvážný a moderní design, ideální pro osobní nebo herní blogy. Byl vytvořen pomocí rámce Bootstrap, takže bude vždy vykreslovat čistý a nejprve mobilní design bez ohledu na to, jaké zařízení je zobrazeno.

Díky těmto funkcím získá motiv elegantní, intuitivní a výkonný design, kromě rychlejšího a snazšího front-endového webového vývoje, který nabízí. Kromě čistého a moderního designu zahrnuje Looper také FontAwesome, který přispívá ok vynikající typografii tématu. Zjevně můžete pomocí Looperu předvést nejnovější fashionable v herním průmyslu, včetně zbraní, postav, hacků a podvodníků, RPG a dalších!

Více informací / Stáhnout Ukázka

Hoot Du

hoot du zdarma wordpress herní téma
Hoot Du je univerzální a bezplatné téma WordPress, které můžete použít pro hraní her a další související záměry. Například s Hoot Du můžete vytvořit webovou stránku s recenzemi nebo ji dokonce použít ok on-line prodeji produktů. Tento nástroj je kompatibilní se všemi moderními a oblíbenými doplňky, které vám pomohou dále přizpůsobit a změnit použití motivu. Samozřejmě se můžete také držet out-of-the-box verze a začít na webu v lehkém vánku.

S Hoot Du se nemusíte starat o odezvu a kompatibilitu mezi prohlížeči, protože téma je sportuje oba. Je také rychlé načítání a optimalizováno pro search engine optimization, aby vaši uživatelé mohli zažít špičkový výkon a vynikající výsledky. Vystavte svůj vynikající obsah pomocí Hoot Du a vynikněte na míli daleko.

Více informací / Stáhnout Ukázka

FlatMagazinews

flatmagazinews zdarma wordpress herní téma
Pokud si přejete vytvořit jednoduchý internet, FlatMagazinews je skvělý nástroj, který vám pomůže. Místo toho, abyste začali na webu úplně od začátku, můžete nyní mít herní internet nastavený a připravený na spuštění dříve než později. FlatMagazinews je koneckonců jednoduchý na používání a přizpůsobení, aby ho kdokoli mohl snadno využívat. Pokud vykopáte minimální vzhled webu, FlatMagazinews je ono. Přiznejme si to, je to kvalitní obsah, proč čtenáři přicházejí především na váš internet.

FlatMagazinews také dodržuje všechny nejnovější fashionable a předpisy a zajišťuje, aby váš weblog fungoval bez problémů. Je rychlé načítání, připraveno pro mobilní zařízení a optimalizované pro vyhledávače. Přichází dokonce se spoustou místa navíc, abyste mohli svůj herní internet zpeněžit, jakkoli chcete.

Více informací / Stáhnout Ukázka

Pepe Lite

pepe lite zdarma wordpress herní téma
Pepe Lite je bezplatné téma WordPress pro vytváření on-line zpravodajských webů a časopisů. Pokud jde o něco, po čem toužíte, můžete Pepe Lite využít ke své celkové výhodě a okamžitě změnit. Tento nástroj vás nikdy nebude žádat o znalosti kódování, což zajistí, že každý z nich získá most.

Čistý a moderní vzhled, 100% rozložení připravené pro mobilní zařízení, optimalizované pro search engine optimization a struktura bohatá na widgety, Pepe Lite vám dává šanci vytvořit působivý výsledek. Můžete také lehce upravit a přizpůsobit výchozí nastavení tak, aby se Pepe Lite zobrazoval více, jak se vám líbí. Pokud jej ale chcete použít po vybalení z krabice – jděte do toho.

Více informací / Stáhnout Ukázka

Inx Game

inx hra zdarma wordpress herní téma
Pro hry, kasina a novinky je Inx Game bezplatným tématem WordPress, které vám pomůže. I když byste chtěli zavést online marketing, můžete to snadno uskutečnit pomocí Inx Game. Místo toho, abyste to dělali od základu, můžete nyní zahájit on-line projekt kliknutím na tlačítko.

Mezi funkce hry Inx patří různé rozložení příspěvků, devět vlastních widgetů, kompatibilita s Gutenbergem a přívětivost ok mobilním zařízením. Neztrácejte čas a hned začněte na svém projektu pracovat s plnou silou díky všestranné a snadno použitelné hře Inx.

Více informací / Stáhnout Ukázka

Jednoduché reagovatBlogicky

jednoduché responzivníblogicky zdarma wordpressové herní téma
Bloggeři, novináři a spisovatelé, každý může těžit ze Simple ResponsiveBlogily. A pokud se soustředíte výhradně na herní průmysl, pomocí Simple ResponsiveBlogily můžete weblog podle toho snadno přizpůsobit. Simple ResponsiveBlogily je ihned po vybalení kompatibilní se všemi zařízeními, prohlížeči, vyhledávači a obrazovkami sítnice. Každý, kdo přistane na vašem webu, bude mít příjemný zážitek z procházení obsahu, který si musíte přečíst.

Design Simple ResponsiveBlogily je velmi fashionable a sofistikovaný, takže se vše zaměřuje na váš obsah. Pokud jde o vytváření stránek, nemusíte mít žádné předchozí zkušenosti. Díky Simple ResponsiveBlogily může kdokoli zajistit, aby se věci staly, aniž by prolomily jedinou kapku potu. Zvláště pokud vykopáte výchozí vzhled, můžete být on-line během několika minut.

Více informací / Stáhnout Ukázka

ReagovatBlogicky

ReagovatBlogicky

Tato kolekce bezplatných herních motivů WordPress existuje, aby vám poskytla spoustu možností pro váš herní internet. Tady je ResponsiveBlogily, responzivní a search engine optimization přátelské téma pro blogování, žurnalistiku nebo novinové weby. Toto téma je ideální pro herní časopisy nebo blogy, módní, cestovní nebo přidružené blogy. Jelikož je plně responzivní, můžete pomocí této funkce rozšířit své publikum a pravděpodobně zvýšit mobilní provoz. Máte tedy šanci získat skvělé vystavení značce.

Konkrétně toto téma pracuje s nástrojem Beaver Page Builder, který vám pomůže rychle vytvořit rozložení podle sloupců! Pokud dáváte přednost tomuto tématu pro své nadcházející webové stránky herních časopisů, bude vám zaručeno poskytnout snadný způsob přizpůsobení sloganu, loga, barvy pozadí, obrázku záhlaví, barvy názvu záhlaví a dalších užitečných prvků.

Více informací / Stáhnout Ukázka

Časopis Envo

Časopis Envo

Téma WordPress, které má nespočet možností přizpůsobení, které je zdarma, je opravdu neocenitelný nástroj! Pokud potřebujete téma pro internet herního časopisu, pak je časopis Envo skvělou a rozkošnou volbou. Jedná se o bezplatné herní téma WordPress, které je rychlé, čisté a moderní. Hodí se dobře do časopisů, novin nebo blogů, které mohou nebo nemusí být spojeny s on-line hrami. Díky responzivnímu designu časopisu Envo můžete zaručit, že vaše webové stránky budou flexibilní a přístupné na všech možných zařízeních.

Toto téma v zásadě pomůže vašemu webu přizpůsobit se jakýmkoli mobilním a tabletovým zařízením. Časopis Envo má také atraktivní a praktická reklamní místa, kde se inzerenti mohou vystavit na vašem webu a zaplatit za tuto publikaci. Vzhledem ok tomu, že platformy sociálních médií jsou užitečné pro vystavení značce, integruje ho toto téma do sekce záhlaví. Tímto způsobem mohou lidé snadno sledovat své stránky sociálních médií pro další aktualizace.

Více informací / Stáhnout Ukázka

Blogrid

Blogrid

V dnešní době najdete na internetu různá bezplatná herní témata WordPress. Nejlepší řešení však může být obtížné získat, pokud nemáte ok dispozici tato bezplatná herní témata. Blogrid je jedno z nejjednodušších, přímých a zároveň klasických témat, které byste pro svůj internet měli mít. Je to čisté a kreativní téma blogu pro spisovatele i blogery. Má víceúčelový design, a proto je vhodný ok použití pro osobní, stravovací, zábavní, herní a jiné webové stránky, ke kterým se hodí.

Toto téma je kódováno s ohledem na search engine optimization. Proto vám pomůže získat dobré pozice ve vyhledávačích a zvýší se také pravděpodobnost vašich konverzních poměrů. Konkrétně toto téma umožňuje přizpůsobit název, slogan, emblem, barvu navigace, obrázek na pozadí a další. Kromě toho má toto téma čistou a praktickou kontaktní stránku a 3 typy formátů příspěvků, které můžete pro svůj internet využít. Podívejte se na tyto funkce hned teď!

Více informací / Stáhnout Ukázka

Časopis O3

Časopis O3

Responzivní design webu není možnost, ale poptávka! Po výběru motivu se ujistěte, že je plně responzivní a bude vypadat skvěle na různých obrazovkách. Tady je O3magazine, moderní a pohotové téma WordPress, které má pěknou a svěží barvu a design, zcela zdarma! Je ideální pro on-line časopisy nebo dynamické zpravodajské weby téměř pro každý žánr. Toto téma má flexibilní rozvržení, dostatek možností pro barevné schéma, reklamní skvrny a další základní funkce. Samozřejmě můžete tyto prvky snadno přizpůsobit s minimálním úsilím.

Toto téma navíc chápe význam typografie; O3magazine tedy nikdy nezanedbává tento zásadní prvek při tvorbě webových stránek. Vzhledem ok tomu, že sociální média zvyšují míru expozice značce, integruje toto téma také ikony sociálních médií v záhlaví, takže jsou snadno přístupné pro návštěvníky a uživatele. Domovská stránka obsahuje různé příspěvky, které se chystáte sdílet s ostatními hráči videohry pomocí rozložení zdiva. Podívejte se na další úžasné funkce, které vám toto téma nabízí!

Více informací / Stáhnout Ukázka

Leave a Comment