14 nejlepších zelených motivů webových stránek do roku 2020

Udržitelnost a ekologický život ovládají svět. Proto jsme se rozhodli sdílet tyto úžasné zelené šablony webových stránek.

Vytvoření odvážného a barevného webu vyžaduje dobrého designéra; výběr nesprávné palety barev nebo odstínů, které se jednoduše neshodují, může váš net vypadat vulgárně a bez chuti. A příliš mnoho barev může nechat vaše návštěvníky zmatené, zvláště pokud nemohou snadno najít to, co hledají.

Při rozumném používání však může barva ovlivnit náladu vašich návštěvníků. Díky nim se lidé budou cítit vítáni, pohodlně a uvolněně se zelenými odstíny nebo budou prodávat vaše prodejní hřiště výrazným odstínem červené barvy.

Lidé často považují zelenou barvu za uvolňující a osvěžující snímky. Když někdo myslí na zelenou, obvykle myslí na venku a rostliny. Uklidňující aspekt této barvy je vhodný professional uvolnění a klid.

green pinterest

Abych se nechal inspirovat, shromáždil jsem sbírku úžasných zelených návrhů webových stránek, které skvěle využívají zelenou barvu. Mnoho dalších zelených motivů webových stránek má ploché designy a responzivní rozvržení, které jsou právě teď horké a classy. Začněme!

Jhon Doe

Jhon Doe - moderní webový vývojář WordPress motiv

Vývojáři se pokusili najít křehkou rovnováhu, díky čemuž je Jhon Doe – Contemporary Web Developer WordPress Theme vhodný ok tomu, aby pomohl lidem oživit jejich značku. Zelená barva v šabloně vytváří příjemný pocit zadržené energie a nevyužitého potenciálu. Mezi bloky stránek toto téma využívá plynulé posouvání paralaxy, které vede váš pohled ke konkrétním oblastem obrazovky.

Nastavení je snadné a intuitivní, takže na něj nebudete muset dlouho čekat. Trvá to jen pár minut od okamžiku nákupu, než je net funkční. Uživatelská přívětivost hraje zásadní roli, protože se očekává, že téma bude snadno srozumitelné, a to i professional ty, kteří nejsou technicky zdatní.

VÍCE INFO / STÁHNOUT | DEMO | ZÍSKEJTE JEDNO ČLENSTVÍ

ProFlow

ProFlow - moderní a minimalistická květinářská šablona WordPress

WordPress Téma ProFlow – moderní a minimalistická květinářství je speciální webová šablona professional květinářství a květinářství. Toto zelené plátno webových stránek je dodáváno s dobrotami, které vám pomohou založit stránku, která zapůsobí a ohromí každého, kdo ji navštíví. Tato šablona má rozsáhlé mega nabídky, které kromě seznamů odkazů mohou zahrnovat i obrázky a reklamní bannery. Téma WP Contemporary and Minimalistic Florist WP Theme se skládá ze všech jeho možností přizpůsobení v nabídce správce na vašem řídicím panelu. Jeho vlastní widgety můžete použít ok implementaci tlačítek sdílení a sledování sociálních sítí.

Všechno od položek nabídky po kontaktní formulář bylo pečlivě vytvořeno tak, aby vypadalo fantasticky a fungovalo dobře.

VÍCE INFO / STÁHNOUT | DEMO | ZÍSKEJTE JEDNO ČLENSTVÍ

Edugroit

Edugroit - Šablona webových stránek pro online kurzy na WordPress

Téma Edugroit WordPress bylo vytvořeno zejména proto, aby vám pomohlo proměnit nový nápad v platformu professional doručování on-line kurzů. Můžete také zveřejnit třídu s rozvrhem, typy s možností nákupu, značku s kurzy a třídu s registrací.

Se společností Edugroit máte různé funkce a možnosti, díky nimž budou vaše služby on-line kurzů vynikající. Toto téma WordPress umožňuje seznam kurzů po ukončení kurzu, kvízy a další. Navíc toto téma přichází s mnoha hotovými stránkami; všechny umožňují snadné přizpůsobení a díky rozhraní drag-and-drop, které nabízí Elementor, je vytvoření nového on-line kurzu stejně snadné jako koláč.

VÍCE INFO / STÁHNOUT | DEMO | ZÍSKEJTE JEDNO ČLENSTVÍ

Tripster

WordPress šablona Tripster - Travel Agency Modern Elementor

Tripster – Cestovní kancelář Modern Elementor WordPress Theme je ohromující, ostrý a moderní víceúčelový webový motiv WordPress. Jeho zelený design webových stránek je dokonalým nástrojem ok vytvoření barevného a profesionálního cestovního webu bez kódování během několika minut. Cestovní agentura byla vytvořena s populárním nástrojem professional tvorbu stránek Elementor, který vám pomůže provést jakýkoli obsah na vašem webu pomocí funkce přetažení myší. Dodává se s několika předem připravenými rozloženími stránek, prvky uživatelského rozhraní a bloky.

Toto téma WordPress je založeno na přístupu založeném na mobilních zařízeních, což znamená, že na mobilních zařízeních bude vypadat stejně krásně jako na počítači.

VÍCE INFO / STÁHNOUT | DEMO | ZÍSKEJTE JEDNO ČLENSTVÍ

Jardinier

(*14*)

WordPress Theme Landscaping Services je vhodný professional jakékoli podnikání působící v oblasti terénních úprav a zahrad.

Toto téma WordPress má účelový design, takže nepotřebujete žádné programátorské dovednosti. Ok dispozici je nástroj professional tvorbu stránek přetažením, který lze použít ok snadnému vytváření a přeskupování obsahu. Vytváření webových stránek professional podnikání v oblasti terénních úprav je snadnější než kdy dříve, zejména se všemi dostupnými funkcemi, jako jsou formuláře schůzek, galerie, seznamy služeb a kontaktní formuláře.

Tato šablona také obsahuje nezbytné funkce professional váš zahradní a krajinářský net, jako jsou stránky projektů, weblog, reference a týmové stránky.

VÍCE INFO / STÁHNOUT | DEMO | ZÍSKEJTE JEDNO ČLENSTVÍ

Viditelnost

Visity - design krajiny s motivem WordPress Elementor

Visity je téma WordPress professional zahradnictví a terénní úpravy vytvořené professional společnosti zabývající se externím designem. Toto téma poskytuje krásné sekce, které předvádějí vaše návrhy. Ok dispozici je tlačítko s výzvou ok akci, které přiláká více návštěvníků. Díky čistému a bílému vzhledu na pozadí tohoto motivu obrázky vyniknou velmi rychle a umožňují, aby se obsah stal středem pozornosti webu.

Kromě toho má toto téma plně citlivý design, dobře napsaný a čistý kód a výkonný nástroj professional správu, který lze snadno použít ok přeskupení rozložení.

VÍCE INFO / STÁHNOUT | DEMO | ZÍSKEJTE JEDNO ČLENSTVÍ

Konopí

Šablona WordPress na téma konopí pro lékařské marihuany

Téma WordPress Cannabias Medical professional marihuanu je ideální professional projekty, které se zabývají marihuanou, farmací, lékařskými klinikami, rekreačními léky a on-line obchody s konopím.

Toto téma nabízí moderní a čistý design, díky kterému vynikne vaše podnikání. Funkce tohoto motivu je spousta, což vám usnadní vytváření vašeho obchodu. Je postaven způsobem, který umožňuje stejný vzhled ve všech zařízeních při zachování stejného rychlého výkonu.

VÍCE INFO / STÁHNOUT | DEMO | ZÍSKEJTE JEDNO ČLENSTVÍ

EpaGreen

WordPress motiv Agentura na ochranu životního prostředí

WordPress Theme by Environmental Protection Agency je krásné téma WordPress professional ekologii a ochranu životního prostředí. Je integrován do nástroje professional tvorbu stránek Elementor a přichází s neomezeným počtem blogů a postranních panelů.

Kromě toho vám umožňuje snadno vytvořit ekologický charitativní net professional neziskové a charitativní fondy pracující professional ochranu životního prostředí a ekologické projekty. Toto téma WordPress také obsahuje funkce darů, takže můžete získávat finanční prostředky professional svou fundraisingovou kampaň.

VÍCE INFO / STÁHNOUT | DEMO | ZÍSKEJTE JEDNO ČLENSTVÍ

Agrom

WordPress motiv Agrom - Organické a zemědělské potraviny

Toto téma WordPress obsahuje vše, co potřebujete ok úspěšnému provozování on-line obchodu s biopotravinami. Agrom je vybaven třemi předem vyrobenými domovskými stránkami, krásnými galeriemi, kontaktními formuláři, sociálními tlačítky a zkrácenými kódy.

Toto téma WP přichází s nejužitečnějšími doplňky a dalšími komponentami, které umožňují budování úspěšného obchodu a blogu. Je také připraven professional mobilní zařízení, optimalizován professional search engine optimisation, přeložitelný a vylepšený výkon. Můžete spravovat služby, ceny a speciální události. Získáte lákavé a profesionální téma, které zlepší viditelnost vaší značky a pomůže vašemu podnikání v biopotravinách růst.

VÍCE INFO / STÁHNOUT | DEMO | ZÍSKEJTE JEDNO ČLENSTVÍ

EcoDex

EcoDex - blog o čerstvém jídle pro WordPress téma zdravého životního stylu

Sofistikovaný, moderní a chytrý EcoDex je jedním z nádherných témat WordPress professional biopotraviny a restaurace a zdravé bydlení. Obsahuje zřetelnou přirozenou domovskou stránku a obsahuje téměř vše, co potřebujete professional své podnikání v oblasti biopotravin. Jeho design domovské stránky je krásný a skládá se z mnoha užitečných sekcí professional rozvoj podnikání jako lídra v oblasti zdraví.

Vytvářejte mega nabídky, předvádějte jedinečný obsah a stránky s dynamickými krátkými kódy a přizpůsobujte vše od barevného schématu až po písma. Toto téma navíc přichází s doplňky Revolution Slider a Timetable professional nejlepší zážitek z procházení.

VÍCE INFO / STÁHNOUT | DEMO | ZÍSKEJTE JEDNO ČLENSTVÍ

Metrický

Metrická vícestránková HTML šablona

Metrická vícestránková HTML šablona je kreativní a citlivá webová šablona HTML5 professional kreativní a dynamické softwarové společnosti a společnosti zabývající se webovým designem. Po rozbalení archivu uvidíte, že máte vše, co potřebujete ok vytvoření libovolného požadovaného webu. Zahrnuje mnoho různých rozvržení, aby odpovídaly jakýmkoli potřebám vašeho portfoliového projektu. Recenze zákazníků tleskají vynikající zákaznické podpoře, designu a kvalitě kódu.

Existuje několik vynikajících ukázek, ze kterých si můžete vybrat, všechny originální a z tohoto světa. Tato šablona HTML je 100% responzivní a kompatibilní s různými prohlížeči professional všechna zařízení a všechny velikosti obrazovek.

VÍCE INFO / STÁHNOUT | DEMO | ZÍSKEJTE JEDNO ČLENSTVÍ

Obchod se svíčkami Aromatica

Šablona webových stránek Aromatica Candle

Šablona webové stránky Aromatica Candle Store je mocným nástrojem professional mnoho on-line obchodů, jako je móda, ruční práce, obchody s doplňky atd. V této šabloně získáte přístup ok 25 připraveným stránkám, které lze plně upravovat. Není třeba začínat od nuly, když můžete používat a přizpůsobovat předdefinované šablony a věci velmi rychle posunout vpřed. Tuto galerii můžete upravit, vyplnit ji svými obrázky, přidat další nebo dokonce nástroj odstranit.

Nízká hmotnost je nepochybně plus spolu s rychlým načítáním. Další důležitou vlastností Aromatica je moderní a čistý design, zcela přizpůsobitelný a optimalizovaný professional search engine optimisation.

VÍCE INFO / STÁHNOUT | DEMO | ZÍSKEJTE JEDNO ČLENSTVÍ

Zelený net

Zelená webová HTML šablona

Zelená webová HTML šablona je chytrá HTML marketingová víceúčelová webová šablona. Kreativní řešení professional webmastery v mnoha průmyslových odvětvích a oborech. Se zelenou webovou šablonou HTML můžete sestavit inovativní webové stránky během několika minut. Jeho flexibilní design se dobře přizpůsobí jakémukoli účelu a projektu.

Šablona Green Web HTML optimalizovaná professional advertising vám umožní mluvit s obrovským on-line publikem. Výkonná technologie search engine optimisation udržuje váš net dobře hodnocený. Integrované platformy professional sdílení sociálních médií umožňují vlastní přítomnost sociálních médií. Zelená webová HTML šablona je dokonalým nástrojem ok rozšíření vaší sítě a zvýšení vašeho provozu přes noc.

VÍCE INFO / STÁHNOUT | DEMO | ZÍSKEJTE JEDNO ČLENSTVÍ

GardenCare

GardenCare - Zahradnictví pro květiny, ovoce, výsadbu zeleniny a terénní úpravy šablony webových stránek

Šablona GardenCare HTML bude nejúčinnějším nástrojem ok dosažení úspěchu ve vašem zahradnictví a krajinářství. Má okouzlující a atraktivní vzhled. Tato šablona je dodávána s různými doplňky, widgety a zkrácenými kódy, které efektivně vynucují funkčnost a vizuální vlastnosti vašeho budoucího webu. A snadno můžete snadno měnit písma, barvy, rozložení a další prvky a zobrazit okamžité výsledky. Navíc je 100% optimalizován professional search engine optimisation, takže ve vyhledávačích získáte dobré hodnocení. Obsahuje také více než 90 předpřipravených rozložení stránek, které vyniknou, včetně služeb, osvědčení, map, kontaktů, informací atd.

VÍCE INFO / STÁHNOUT | DEMO | ZÍSKEJTE JEDNO ČLENSTVÍ

Shrnout

Výběr barvy je jedním z nejodpovědnějších momentů v designu webových stránek. Barva vytváří nápady, vyjadřuje zprávy, přitahuje zájem a generuje emoce.

Proto je jedním z nejdůležitějších nástrojů ok cílení na publikum barva. Výběr barev professional net není jen o výběru barev, které se vám líbí, barvy by měly přenášet koncept a branding firmy. Porozumění teorii barev je zásadní. A výběr úspěšné palety barev je velmi důležitý.

Doufám tedy, že vám můj seznam témat zelených webových stránek přijde vhod. Pokud se vám nelíbí žádný z mých návrhů, které by vás mohly napadnout, podívejte se na tyto články:

  • Zelená ekologická WordPress témata
  • Nejlepší WordPress motivy professional biopotraviny

Líbí se vám tato kolekce? Dejte mi vědět v sekci komentáře níže.

Leave a Comment