15 bezplatných alternativ aplikace Photoshop, které můžete použít online bez stažení 2020

Hledáte bezplatnou online alternativu professional photoshop, která nestojí za ruku a nohu? Níže najdete online nástroje, které jsou stejně dobré jako Photoshop a budou sloužit jako alternativa professional online úpravy fotografií.

Photoshop dokáže prakticky každou fotografii proměnit v jedinečné mistrovské dílo. To je důvod, proč stojí miliony uživatelů Photoshopu, kteří používají software program professional návrh grafiky, návrh rozložení webových stránek, professional úpravu fotografií v obecných scénářích a professional vytváření animací a 3D umění.

Photoshop zřídka neposkytuje řešení vašeho konstrukčního problému. Dobrým příkladem je Photoshop, který se používá okay oprášení starých fotografií, které jste našli ve své kresbě; můžete použít léčivé štětce, razítka a opravné nástroje okay opětovnému obnovení starých fotografií do jejich plné slávy. Časopisy používají Photoshop okay vytváření obálek, ke kombinování vizuálních fotografií s textovými efekty a je obzvláště známý mezi profesionálními fotografy, kteří pomocí Photoshopu opravují problémy spojené s fotoaparátem na fotografiích. Inteligentní objekty Photoshopu způsobily revoluci ve způsobu, jakým návrháři pracují se svými klienty. Musíte pouze provést úpravy u jednoho objektu, než abyste přepracovali celý design. Je to vrchol dokonalosti designu.

Ale je tu jen jeden malý problém. Photoshop není zdarma. Jedná se o prémiovou softwarovou sadu, kterou vyvíjí společnost Adobe, a její cena se může pohybovat od 20 $ za měsíc do 1000 $ za plnou licenci. Je naštvaný, když víte, že existuje úžasný nástroj professional úpravy fotografií, ale nemáte finanční podporu, kterou si můžete dovolit. Jaké je řešení? Alternativy okay Photoshopu, webové! Tyto online editory fotografií opakovaně prokázaly, že mohou být stejně flexibilní s profesionálními úpravami fotografií jako samostatný fotografický software program. Pokud se vám nedaří pracovat s kinematografií nebo 3D efekty, pak kterýkoli z těchto webových online editorů fotografií může udělat trik professional okamžité úpravy fotografií. Mnoho z nich na domovské stránce poskytlo důkaz, že skuteční grafici používají své online nástroje a výsledky vypadají stejně skvěle.

Pojďme se podívat na nejlepší bezplatné alternativy Photoshopu professional online úpravy fotografií:

Fotor

Zdarma alternativy Photoshopu onlineFotor staví svoji platformu professional úpravy fotografií na platformu, která se blíží tomu, co Photoshop nabízí jako desktopový software program. Recenze a zpětná vazba společnosti Fotor pomohly posílit společnost Fotor před novou generací online designérů, kteří věří, že digitální webové editory fotografií mohou stále poskytovat skvělé designové výsledky. Desktopová verze Fotor funguje na Windows, Mac a v obchodě s aplikacemi má také mobilní aplikace professional Android a iOS. Jeho fenomenální seznam funkcí dokáže spravovat návrhy, upravovat šablony, provádět základní úpravy fotografií, spravovat fotografie s vysokým dynamickým rozsahem, přidávat efekty nebo vytvářet koláže z více fotografií, můžete také vytvářet reklamní bannery a obaly professional sociální sítě, jako je Facebook a Twitter. Společnost Fotor trvale spolupracuje s renomovanými online značkami, jako je Facebook a Google, aby poskytla první zážitek z úpravy fotografií online.

Prozkoumat

BeFunky

Zdarma online PhotoshopJak se webová technologie dostává na hranici možností, platformy professional úpravy fotografií, jako je BeFunky, mohou skutečně experimentovat s limity, přičemž si zachovávají vizi jednoduchosti, protože u velkého softwaru professional správu fotografií, jako je Illustrator, a někdy i Photoshopu, je třeba ponechat obtížnou úpravu fotografií. Největším darem BeFunky je uživatelské rozhraní. Jedná se o typ přejetí prstem a výběr, kde můžete pouze vybrat a použít efekty z nabídky postranního panelu, je to vše zcela interaktivní a počet efektů jde do stovek.

I když je úprava fotografií považována za obtížnou věc, software program BeFunky je tak snadno použitelný, že během několika minut vytvoříte jedinečné zážitky z fotografování. A pokud jste profesionální pracovník, funguje to i professional vás. Oříznutí, úpravy, retušování, všechny obvyklé nástroje, které byste použili před publikováním příspěvku na blogu nebo článku professional novináře. Výrobce koláží bude užitečný professional weby elektronického obchodování, které využívají sílu fotografie okay předvádění svých produktů. Uživatelé Instagramu a dalších sítí sociálních médií mohou také využít sílu koláže a získat tak další expozici. Grafičtí designéři si mohou užívat vytváření fotografií s obsahem, citovat příspěvky, a to vše pomocí jednoduchého rozhraní přetažení.

Prozkoumat

iPiccy

Online nástroje pro úpravu fotografií, jako je PhotoshopiPiccy je to, co byste nazvali kapesní editor fotografií. Zní to jako relevantní, ale zůstává mimo cestu, když návrháři potřebují těžké efekty a podrobné nástroje professional úpravu fotografií. Místo toho se iPiccy zaměřuje na chytré fotografické efekty, filtry a textové překryvy a některé částečně pokročilé nástroje professional úpravy vašich fotografií na webu. Pokud Photoshop nemáte okay dispozici a vše, co potřebujete, je vrhnout na obrázek nějaký textual content a efekty, iPiccy se vám bude hodit díky své kompaktní velikosti a uživatelskému rozhraní. Oříznutí obrázku, změna jeho velikosti, tvorba koláží a některé prvky grafického designu činí z iPiccy dobrou volbu.

(*15*)

PhotoMania

alternativa fotomanie zdarma

Photo Effects je okay dispozici na webu i na telefonech iPhone a Android. Začnete výběrem fotografie, kterou lze nahrát z vlastního počítače nebo mobilního zařízení, nebo můžete pořídit fotografie ze svého profilu na Facebooku. Jakmile to uděláte, PhotoMania vám poskytne přístup okay několika stovkám fotografických efektů, které můžete použít okay rychlému vylepšení, úpravám a optimalizaci vaší fotografie. Ušetří vám to potíže s tím, že se musíte Photoshop učit od nuly. Náčrtky, kreslené efekty, animace, vtipné, malířské efekty a spousta rámečků, ze kterých si můžete vybrat. Vyjádřete svou kreativní inspiraci pomocí použití těchto efektů na vašich fotografiích. Jakmile je fotografie dokončena, lze ji přímo sdílet na sociálních médiích.

Prozkoumat

Photoshop Express Editor

photoshop express editor

Hádejte co, samotný Photoshop nabízí online rozhraní professional úpravy! Vsadím se, že jsi o tom nevěděl. Navštivte stránku a požádá vás o nahrání fotografie, poté se zobrazí nové okno s nahraným obrázkem, které bude připomínat rozhraní Photoshopu, které jste již viděli. Existují dvě možnosti: Upravit fotografii nebo Ozdobit fotografii. Úpravy znamenají, že můžete provádět úkoly, jako je oříznutí, otáčení, změna velikosti, automatické opravy, vystavení, odstranění červených očí, dotyky, zlepšení sytosti, vyvážení barev, zlepšení zaostření, doostření, krystalizace, pixelování, zvýraznění barev, přidání odstínu, použití černé a bílé a se zdobením můžete přidávat textual content, bubliny, vytvářet stickies, přidávat prvky na párty, přidávat ikony zvířat a spravovat fotorámečky. Je to výkonný editační nástroj professional rychlé a snadné dotyky vašich fotografií.

Prozkoumat

GIMP

gimp alternativa Photoshopu zdarma
GIMP je výkonné a praktické řešení professional všechny ostatní bezplatné alternativy Photoshopu v tomto seznamu. Bez ohledu na vaše tvůrčí záměry je tu GIMP, který se postará o úpravy obrázků bez skrytých poplatků. Tento nástroj je také open-source, což vám umožňuje změnit jeho zdrojový kód a vylepšit jej pomocí pluginů třetích stran. Možností je mnoho, pokud jde o GIMP. Nástroj také pracuje se všemi hlavními operačními systémy, jako jsou OS X, Windows, Linux a další. Díky úžasné flexibilitě a rozšiřitelnosti GIMP můžete tento editor obrázků využít professional jednoduché projekty i professional pokročilejší úkoly.

Prozkoumat

Krito

krita bezplatná alternativa photoshopu
Zejména u obrazů je Krita možností, kterou byste měli dále prozkoumat. V první řadě je to program, který vás nebude žádat o poplatek (projekt však můžete vždy darovat a podpořit). Konceptuální umění, ilustrace, textury, grafika a komiksy, Krita pracuje professional všechny a pak professional některé. Úžasné a uživatelsky přívětivé rozhraní, štětce, vektory, režim obtékání, správce zdrojů, pojmenujete to, Krita obsahuje spoustu skvělých funkcí, které vám udělají dobře. Rozvržení je také plně přizpůsobitelné, abyste jej mohli přesně přizpůsobit svým provozním potřebám. Začněte vytvářet skutečná umělecká díla hned teď a udělejte okamžitý rozdíl.

Prozkoumat

Pobřeží

alternativa k bezplatnému photoshopu na pobřeží
Seashore je zcela bezplatná alternativa Photoshopu s otevřeným zdrojovým kódem, která dělá trik professional vaše projekty úpravy fotografií. Tento nástroj je okay dispozici v App Store a je připraven okay okamžitému uvedení do praxe. Seashore navíc obsahuje všechny základní základy softwaru podobného Photoshopu, jako jsou textury, štětce, přechody a další. Kromě toho professional vaše pohodlí také upravuje více vrstev a úpravy alfa kanálu. Můžete si stáhnout kód a můžete se také obrátit na tým podpory na GitHubu. Zapojte se do úpravy fotografií, i když jste ještě jen začátečník, protože za software program není třeba platit mastný poplatek.

Prozkoumat

Photopea

alternativní alternativa k photoshopu zdarma
Není třeba nic stahovat, také nemusíte platit za používání, prostě přejděte na Photopea a proměňte svoji kreativitu v plné rány. Jedná se o šikovnou bezplatnou alternativu Photoshopu, která podporuje všechny druhy formátů souborů, jako jsou PSD, Sketch, CDR a další. Svůj projekt můžete zahájit úplně od začátku nebo můžete nahrát obrázek z počítače a importovat jej přímo do aplikace Photopea. Existují dokonce i různé bezplatné šablony, ze kterých si můžete vylepšit pracovní postup. Díky úžasným funkcím a funkcím je Photopea jedním z uspokojivých řešení, které udělá kouzlo. Jakmile práci dokončíte, jednoduše exportujte svůj projekt do požadovaného souboru a nazvěte jej den.

Prozkoumat

FotoFlexer

alternativa fotoflexeru zdarma ve Photoshopu

FotoFlexer má ve své aplikaci silný seznam funkcí. S FotoFlexerem můžete v konečném důsledku spravovat efekty, písma, přidávat tvary, dělat čmáranice na fotografiích, vytvářet zkreslení, provádět retušování, přidávat vrstvy a využívat pokročilé funkce, jako je přebarvování, zakřivení a proměna fotografií. Rozhraní vypadá trochu staré školy, ale funkce jsou věci, které byste viděli také ve Photoshopu. Je okay dispozici v mnoha různých jazycích.

Prozkoumat

Fotostars

alternativa fotostars zdarma pro fotostars

Fotostars je bezplatný a snadno použitelný nástroj professional úpravy fotografií, který vám umožní upravit vzhled a vzhled obrázku pomocí řady stylových filtrů a efektů. Jeho bezplatná knihovna efektů obsahuje více než padesát jedinečných fotografických efektů, které okoření vzhled vašich fotografií. Jsou snadno použitelné a přístupné professional kohokoli. Pokud chcete, můžete ke svým fotografiím přidat vlastní fotorámečky, aby se cítily autentičtější a originální. Pokud vás zajímají uvozovky, poznámky a obecné použití textu na fotografii, pak se Fotostars v tomto oddělení také vrátil.

Prozkoumat

PicMonkey

picmonkey bezplatná alternativa photoshopu

PicMonkey skvěle definuje webové editory fotografií; říkají, že proč se obtěžovat přidáváním jednoduchých fotografických efektů, když vám net umožňuje přejít v pokročilém režimu professional úpravy vizuálního obsahu, což přináší PicMonkey – pokročilá platforma professional online úpravy fotografií. Dokonce i grafici zjistili, že PicMonkey je užitečný při navrhování letáků, log, návrhů vizitek, pozvánek, plakátů a citací obrázků.

Prozkoumat

SumoPaint

sumopaint bezplatný online editor obrázků

Sumo Paint má typ uživatelského rozhraní, který se podobá Photoshopu a mnoha dalším pokročilým nástrojům professional úpravy fotografií typu Paint. Máte zde na rukou webovou platformu, která zvládá úkoly neuvěřitelně tvrdých vrstev. Vrstvy, úpravy, filtry – vše dobré, co umožňuje praktickým fotografickým nadšencům i grafickým designérům vytvářet nádherné a výstižné grafické umění.

Prozkoumat

Pixlr

pixlr alternativa Photoshop zdarma

Web Pixlr byl navržen plně se samotným editorem fotografií Pixlr. Takže to opravdu mohou použít grafičtí designéři, kteří pracují na navrhování professional net. Pixlr nabízí webovou aplikaci, desktopový software program a mobilní aplikace, které můžete nosit s sebou v kapse. Pixlr také hostí veřejnou stránku věcí, které lidé dělají s Pixlr. Ten proud fotografií není nic jiného než šťavnatá inspirace. Je to alternativa okay Photoshopu, která přichází na plochu, do vašeho webového prohlížeče a na vaše mobilní zařízení – to vše zdánlivě bez námahy.

Prozkoumat

Ribbet

ribbet bezplatná alternativa photoshopu

Intuitivně navržené uživatelské rozhraní společnosti Ribbet je to, co potřebujete ke správnému fotografování na přesné úrovni. Můžete importovat a exportovat fotografie od oblíbených společností professional správu souborů online. Je to ostře rychlé ve srovnání s jinými alternativami Photoshopu, které jsme zkoumali.

Prozkoumat

Zůstáváte ve Photoshopu nebo jste vyzkoušeli některé z těchto bezplatných online alternativ?

Leave a Comment