20 výjimečných šablon návrhů bezplatného kontaktního formuláře, které doplní váš web 2020

Hledáte vynikající zdroj bezplatného designu kontaktních formulářů professional váš nadcházející projekt webových stránek? Pokud tak učiníte, přistáli jste na správném místě. Oslavte své oči těmito pečlivě vytvořenými návrhy kontaktních formulářů zdarma a objevte, jak mohou váš projekt za okamžik vyleštit!

Návrh vašeho webu je bez kontaktních formulářů poněkud neúplný. Čistý a jasný kontaktní formulář obvykle způsobí, že váš web bude vypadat profesionálněji a inovativněji. Navíc je ještě bezpečnější a bezpečnější jej zahrnout na váš web, protože může snadno omezit spamování. Je zřejmé, že na kontaktní stránce lidé často hledají a kde začíná síla procesu převodu. Pro každou značku – kreativní jednotlivce nebo korporace – by měl design jejich webových stránek doplňovat kvalitní kontaktní formulář. Jelikož slouží jako výkonný nástroj, který efektivně spojuje zákazníka s firmou nebo značkou, měl by být design bezproblémový, snadno použitelný a správně označený, aby byl srozumitelný.

Najděte tedy nejcennější design kontaktního formuláře v těchto úžasných bezplatných zdrojích. Všechny mají odlišný design a dobře označené komponenty, které vaši kontaktní stránku posunou na další úroveň. Jsou také vytvořeny pomocí CSS3 a HTML5, které jsou ideální professional jakýkoli web. Můžete tak vylepšit svůj digitální advertising and marketing a téměř bez námahy vytvořit dobře navržený formulář „kontaktujte nás“. Poté si vytvořte e-mailový seznam a získejte více potenciálních zákazníků! Popadněte svůj oblíbený design kontaktního formuláře a užijte si to!

Kontaktní formulář 1

1 free contact form design

Zvyšte svůj e-mailový seznam a zůstaňte v kontaktu se svými potenciálními zákazníky pomocí bezchybného designu kontaktního formuláře. Zde je pečlivě vytvořený nástroj, který nikdy nezapůsobí na vaše publikum. Tato verze má čistý a moderní design s jednoduchým přechodovým modrým pozadím. Zatímco ikona čáry vypadá atraktivně, prvky vstupního pole a tlačítka vypadají skvěle se stylem zaoblených rohů. Efekt cool hover a spotlight focus navíc dodávají designu kreativitu.

Náhled

Kontaktní formulář 2

2 free contact form design

Jednou z nejdůležitějších částí webových stránek je obvykle metoda jednoduchého kontaktu. Je zřejmé, že je to první krok okay získání nového obchodu. Mělo by tedy být postaveno tak, aby lidi zaujalo vaše podnikání. Tento bezplatný design kontaktního formuláře 2 je o něco jednodušší a ženský než ostatní verze s barevným schématem přechodu do růžova. Od pozadí obrázku až po tlačítka a vstupní pole vypadají všechny úžasně s barvami nastavenými na přechodovou horkou růžovou.

Náhled

Kontaktní formulář 3

3 free contact form design

Nastavte tón svého podnikání pomocí čistého a elegantního kontaktního formuláře. Výběrem správného a konzistentního barevného schématu, které bude hovořit o vaší značce, můžete přilákat více uživatelů. Zde je další bezplatný návrh kontaktního formuláře, který můžete prozkoumat a získat professional svůj další projekt. Je to o něco přitažlivější a zajímavější, protože obsahuje více komponent uživatelského rozhraní a zaujme také přechodovým zeleným barevným schématem a filtrovaným obrázkem na pozadí. Konkrétně je dodáván s přepínačem, který změní vzhled formuláře, jakmile zaškrtne možnost Získat nabídku. Ve formuláři se navíc zobrazí pole se seznamem, kde najdete další podrobnosti.

Náhled

Kontaktní formulář 4

4 free contact form design

Kontaktní formuláře se u jednotlivých webů liší. Mělo by to však odpovídat kvalitě celkového designu webových stránek a značce. Dnes najdete mnoho webových stránek s pozoruhodným designem kontaktních formulářů. Připravte se na tento úžasný seznam zdrojů, které můžete prozkoumat a získat. Tento design bezplatného kontaktního formuláře používá živé pozadí přechodu a zaoblené tlačítko přechodu. Dodává se se společnými vstupními poli se seznamy professional další podrobnosti.

Náhled

Kontaktní formulář 5

(*20*)

Kontaktní formuláře jsou zásadní professional každý web. Jelikož je branou professional propojení firmy a zákazníka, měla by vypadat co nejlépe. S ohledem na to se můžete inspirovat nebo snadno získat nejlepší design kontaktního formuláře v tomto seznamu. Tato verze má jednoduchý, ale komplexní design. Samotná forma vypadá profesionálně s efektem záře. V zásadě se ve vstupních polích zobrazují červené štítky, které označují uživatele, aby je vyplnil. Dodává se také se seznamem, přepínači, posuvníkem ceny a černým zaobleným tlačítkem.

Náhled

Kontaktní formulář 6

6 free contact form design

Kontaktní stránka je jednou z nejdůležitějších částí vašeho webu. Díky této kolekci výjimečných návrhů kontaktních formulářů můžete zjistit, jak efektivně generovat více potenciálních zákazníků. Zde je další bezplatný design kontaktního formuláře, který je ohromující. Zdá se, že stránka kontaktního formuláře vypadá jako pozadí s mapou Google a zářícím tlačítkem obálky. Po kliknutí na tlačítko se odhalí čistý, bílý kontaktní formulář. Konkrétně pole professional zadávání textu přicházejí v jednoduché podobě a krátké červené zaoblené tlačítko dokonce zvyšuje kouzlo.

Náhled

Kontaktní formulář 7

7 free contact form design

Kontaktní formuláře by měly být elegantně navrženy s přidáním nejdůležitějších komponent okay extrahování nejdůležitějších informací z potenciálních zákazníků. Zatímco ostatní návrhy kontaktních formulářů mají jasný a zářivý design, některé vypadají také profesionálně a klasicky s jednoduššími barvami. Tento bezplatný design kontaktního formuláře 7 označuje jednoduchost a eleganci, protože používá tenká písma a světle šedou barvu pozadí. Představuje textová pole, která jsou dobře označena ikonami řádků. Obsahuje také zaškrtávací políčko označující Odeslat kopii na e-mail a horké růžové tlačítko, které vypadá atraktivně.

Náhled

Kontaktní formulář 8

8 free contact form design

Krásný kontaktní formulář může optimalizovat získávání potenciálních zákazníků. Dokáže dokonce identifikovat potenciální a ziskové vztahy v budoucnosti. Ujistěte se tedy, že váš web obsahuje ten nejlepší kontaktní formulář professional kontakt se zákazníky. Zde je bezplatný design kontaktního formuláře, který je ideální použít professional jakékoli podnikání. Využívá mapu Google jako pozadí a formu orientovanou na výšku. Pole jsou správně označena, takže je professional zákazníky snazší vyplnit formulář. Přidá se také zaškrtávací políčko označující „Odeslat kopii“ a zelené tlačítko, které svítí na bílém kontaktním formuláři.

Náhled

Kontaktní formulář 9

9 free contact form design

Při vytváření kontaktních formulářů je nutné, aby design a komponenty, které používáte, byly konzistentní. A pokud ještě nemáte nápad nebo zdroje, můžete se rozhodnout professional nejlepší design kontaktního formuláře z tohoto bezplatného zdroje. Tento kontaktní formulář 9 využívá jako pozadí gradientní mapu Google. Kontaktní formulář přizpůsobuje čtvercový tvar textovými položkami se zaoblenými rohy a tlačítkem. Každé textové pole zobrazuje červená písma, když uživateli chybí informace o zadání. Také zobrazuje telefonní číslo professional okamžité nebo urgentní služby.

Náhled

Kontaktní formulář 10

10 free contact form design

Při vytváření by měly být velmi zohledněny kontaktní formuláře webových stránek. Jelikož to může být užitečný nástroj professional získávání potenciálních zákazníků, měl by být dobře navržen. Zde je další skvělý a moderní design bezplatného kontaktního formuláře, který byste si neměli nechat ujít. Vypadá to čistě a minimalisticky, ale má potenciál zapůsobit na publikum. Na rozdíl od jiných zdrojů v tomto seznamu nemá tento kontejner. Komponenty se zobrazují na světle šedém povrchu se zaoblenými vstupními poli a tlačítkem. Tato pole a tlačítka také po zobrazení zaostření zobrazí jemný efekt.

Náhled

Kontaktní formulář 11

11 free contact form design

Kontaktní formulář nemusí být nudný. Někdy přidáním barev bude vypadat zajímavě. Ale samozřejmě to musí odhalit barevné schéma značky. Tento design bezplatného kontaktního formuláře je jednoduchý a má velké komponenty uživatelského rozhraní. Používá nekonečné barevné schéma přechodu řeky, zejména na pozadí a na tlačítku. Vstupní pole jsou správně označena, aby se uživatelé při vyplňování formulářů neztratili. Zahrnuje také kontaktní číslo, takže z hlediska naléhavosti se zákazníci mohou snadno spojit se značkou.

Náhled

Kontaktní formulář 12

12 free contact form design

Kdykoli vytváříte svůj web, nenechte si ujít důraz na svou kontaktní stránku. Jelikož je to nástroj, který spojuje vaše podnikání a potenciální zákazníky, měl by vypadat čistě a snadno použitelný. Tento design bezplatného kontaktního formuláře je pozoruhodný a inspirativní. Má skvělý obrázek na pozadí s fialovým filtrovaným efektem. Design je rozkošný s malými geometrickými tvary na levé straně a komponenty formuláře na pravé straně. Zaoblené textové pole a tlačítko s ikonami také vypadají majestátně. Jemná animace při zaostření také dodává designu sofistikovanost.

Náhled

Kontaktní formulář 13

13 free contact form design

Bez ohledu na produkt nebo službu, kterou nabízíte, je dobrá kontaktní stránka nutností. Nepochybně může vytvořit nebo zlomit potenciálního potenciálního zákazníka nebo zákazníka, proto by měl být vytvořen s ohledem na uživatele. Nenechte si ujít tyto bezplatné kontaktní formuláře, které budou užitečné professional váš nadcházející projekt webových stránek. Styl kontaktního formuláře 13 se zjevně trochu liší od ostatních freebies. Jedná se o stránku s kontaktem na celou obrazovku, kde 80% obrazovky zobrazuje mapu Google a zbytek obrazovky zobrazuje samotný kontaktní formulář. Textová pole jsou dobře označena, zatímco zaoblená tlačítka vypadají úžasně.

Náhled

Kontaktní formulář 14

14 free contact form design

Při vytváření kontaktního formuláře professional váš web byste měli zvážit příslušné komponenty, které potřebujete, aby byl užitečný. Pokud ještě nemáte představu, letmý pohled na tyto úžasné zdroje není ztráta času. Podívejte se tedy na tento seznam a získejte ty nejlepší nástroje, které chcete získat. Tento bezplatný zdroj má jednoduchý design, ale vypadá profesionálně. Bílý kontaktní formulář vyniká na přechodu růžovém pozadí. Každé z textových polí má štítky, které uživatele vyzývají, jaké informace má zadat.

Náhled

Kontaktní formulář 15

15 free contact form design

Návrh kontaktního formuláře by měl být pečlivě naplánován. Musí doplňovat design vašeho webu a měl by přispívat okay dobré uživatelské zkušenosti. Jelikož je to skvělá příležitost navázat kontakt se zákazníky, měl by být formulář praktický a snadno použitelný. Tento kontaktní formulář 15 má skvělý design s mapou Google jako pozadím. Textová pole mají srozumitelné štítky, které uživatelům pomohou při jejich vyplňování. Efekt cool hover aplikovaný na tlačítko navíc dodává designu kouzlo.

Náhled

Kontaktní formulář 16

16 free contact form design

Kontaktní formuláře by měly být intuitivní, smysluplné a jasné. Měli byste tedy zajistit, aby kontaktní formulář, který používáte, doplnil design vašeho webu. Pokud potřebujete zdroje professional svůj projekt, je tento bezplatný návrh kontaktního formuláře nutností. Je vyroben s kombinací jednoduchosti a class. Jako primární barevné schéma používá fialovou barvu, ale můžete ji kdykoli upravit podle svých preferencí. Stačí zkontrolovat licenci šablony. Plovoucí efekt a okouzlující efekt vznášení tlačítka tomu dodávají úžasnost. Každá položka textu má také ikony.

Náhled

Kontaktní formulář 17

17 free contact form design

I když je důležité logické a intuitivní uspořádání komponent uživatelského rozhraní vašeho kontaktního formuláře, vzhled by měl být také výjimečný. V této kolekci návrhů bezplatných kontaktních formulářů budete mít dostatek nápadů, jak stylově nastavit ten svůj. Tento kontaktní formulář 17 je trochu klasický, ale přesto lákavý. Kontaktní formulář je zjevně poměrně velký a je navržen professional rozdělené obrazovky. V levé části formuláře se zobrazí černobílý obrázek s adresou, telefonním číslem a e-mailovou adresou. Na druhé straně druhá část zobrazuje vstupní pole s jasnými popisky.

Náhled

Kontaktní formulář 18

18 free contact form design

Některé webové stránky preferují professional kontaktní formulář jednoduchý design. Ale přidat okay tomu nádech kreativity nikdy nebude zbytečné. Dokud doplňuje celkový design webových stránek, neměl by být opomíjen. Zde je další úžasný design bezplatného kontaktního formuláře, který je ohromující. Tato verze je trochu kreativní s designem celé obrazovky. Ukazuje kvalitní obraz na 75% části obrazovky a zbývající zobrazuje formulář. Komponenty uživatelského rozhraní jsou dobře uspořádané se seznamem, vstupními poli a tlačítkem se zaobleným rohem. Kromě toho také zobrazuje ikony sociálních médií professional snadné propojení se stránkami sociálních médií.

Náhled

Kontaktní formulář 19

19 free contact form design

Bez ohledu na to, jaké produkty nebo služby nabízíte, je zásadní, jak si navrhnete kontaktní formulář. Díky skvělé roli, kterou hraje na vašem webu, musí mít bezproblémový design, který je připraven zvýšit důvěryhodnost vaší značky. Tento bezplatný kontaktní formulář má jednoduchý design. Jako pozadí používá mapu Google a dvě vstupní pole professional vyplnění potenciálních zákazníků.

Náhled

Kontaktní formulář 20

20 free contact form design

Většina webových stránek má dnes čistý a moderní design. Přesto existují značky, které si neuvědomují, jak důležitá je kontaktní stránka professional web. Ale s těmito bezplatnými zdroji budete mít velkou šanci vybudovat si ten svůj s elegancí. Tento bezplatný design kontaktního formuláře je přímočarý. Umožňuje uživateli snadno vyplnit formulář s malými přidanými vstupními poli.

Náhled

Leave a Comment