5 nejlepších automatických plakátů WordPress, které musíte vyzkoušet

Ruční přidávání příspěvků z vašeho webu na internet sociálních médií je časově náročné. Naštěstí najdete několik možností WordPress Auto Poster Plugin, které uživatelům přinesou užitečné dynamické zážitky. Proto ho potřebujete víc než cokoli jiného, ​​pokud chcete inzerovat své webové stránky a posílit svou on-line přítomnost.

A co víc, přináší lepší funkce než sdílení blogových článků ve vašich profilech sociálních médií. Díky tomu můžete nastavit plány, kdy zveřejnit příspěvek. Pokud se chcete dostat na cílový trh, nic nepřekoná pluginy professional automatické plakáty.

Už nemusíte hledat dál. Zkontrolovali jsme a otestovali následující, abychom mohli nainstalovat a aktivovat na vaší stránce WordPress. Všechny jsou zdarma. Chcete-li však použít všechny jejich funkce, můžete se rozhodnout professional prémiové verze.

Podívejte se na těchto pět dostupných pluginů automatického plakátu WordPress a zjistěte, zda odpovídá vašim potřebám.

Blog2Social: Social Media Auto Post & Scheduler

Blog2Social Plugin pro automatické sdílení vašich příspěvků na 16 různých webových stránkách

Tenhle poskytuje vynikající funkce, abyste mohli pohodlně sdílet svůj blogový příspěvek se svými přáteli on-line. Jedna věc, která se vám na tomto pluginu bude líbit, je funkce Kalendář.

Proto můžete označit kalendář a upravit poznámky ke každému datu. Pomůže vám uspořádat si věci a učinit váš advertising and marketing v sociálních médiích úspěšnějším.

Můžete si vybrat z bezplatné nebo prémiové verze tohoto pluginu. Bezplatné fungují na vašem webu skvěle a poskytují vám rozsáhlé funkce. Kromě toho můžete také provádět křížové příspěvky na jiný internet.

Blog2Social se připojuje ok 16 webům

Plugin Blog2Social WordPress Auto Poster se integruje s weby sociálních médií, jako jsou Twitter, Facebook, Instagram a Pinterest. Další podporované sítě jsou XING, Google My Business, Imgur, Tumblr, Bloglovin, Diigo, Torial, Medium, Reddit, Flickr a LinkedIn.

Jedna dobrá věc na tomto pluginu je, že ušetříte čas a úsilí tím, že je necháte propagovat vaším jménem. Jeho kompatibilita jde dobře s Gutenberg Editor, WooCommerce a Hummingbird & Bitly.

Jaké jsou vlastnosti Blog2Social, které musíte předem vidět?

 • Znovu publikujte svůj příspěvek na Tumblru, Médiu a Torialu úpravou úplného označení HTML.
 • Upravte své příspěvky v blogu a informace o metaznačkách stránek.
 • Integrace se 16 sítěmi nebo webovými stránkami.
 • Získejte přístup pomocí bezplatného rozšíření Blog2Social Firefox a Chrome.
 • Zobrazte náhled svých příspěvků na sociálních médiích na jedné stránce.
 • Přizpůsobte si své příspěvky přímo na hlavním panelu, vkládejte osobní komentáře, emodži, hashtagy a nahrávejte obrázky a animované soubory GIF.
 • Recyklujte staré příspěvky a přeposílejte je.
 • Automatické generování hashtagů vašich blogových příspěvků.
 • Uložení konceptu
 • Použijte jiné zdroje odkazů nebo příspěvků.

S bezplatnou verzí můžete udělat spoustu věcí professional vylepšení funkcí vašeho webu. Pokud však chcete přejít na další úroveň, můžete jít s prémiovou verzí, ve které získáte více z toho, co nabízí, jako je automatické zveřejňování a křížová propagace vašeho obsahu. Svůj plugin můžete kdykoli upgradovat.

Více informací / Stáhnout

Publikování WP2Social Auto

(*5*)

Pokud chcete propagovat své webové stránky, advertising and marketing v sociálních médiích je skvělý způsob, jak jít. Tento plugin je známý professional automatické publikování na Facebooku. Kromě toho můžete pomocí tohoto WP2Social dělat spoustu věcí, abyste posílili své spojení s ostatními lidmi. Důležitým faktem je, že je to zdarma a můžete si jej okamžitě nainstalovat na WordPress.

Sociální funkce WP2, které si na tomto pluginu pravděpodobně zamilujete:

 • Před publikováním na Facebooku uspořádejte své položky podle jejich kategorií.
 • Umožňuje vám přizpůsobit zprávu ve vašem účtu na sociálních médiích.
 • Před publikováním položky filtrujte podle jejich vlastních typů příspěvků.
 • Připojte ke své zprávě na Facebooku obrázky.
 • Propojte svůj příspěvek s Facebookem.

Zábavné na tomto pluginu je, že můžete dělat svou obvyklou práci sdílením příspěvků na blogu přímo z řídicího panelu WordPress. Mechanismus zveřejňování vašich blogů na vašem webu spočívá v psaní jednoduché zprávy související s vašimi příspěvky na blogu. Ke každému vytvořenému příspěvku můžete dokonce připojit obrázky.

Dalším způsobem je připojení blogových příspěvků ok určité stránce na Facebooku. Díky nastavení pluginu můžete spravovat filtry podle kategorií a vlastních typů příspěvků. Pokud chcete zakázat automatické publikování nebo sdílení svých děl, můžete upravit nebo povolit sekci v nastavení filtru.

Mějte na paměti, že je důležité dodržovat podporované prvky příspěvku, které vám umožní publikování na Facebooku.

Chcete-li jej plně využít, musíte nejprve vytvořit aplikace na Facebooku, abyste zajistili, že váš příspěvek na Facebooku nebude mít titulek „sdíleno prostřednictvím xxxx“.

Více informací / Stáhnout

Automatické publikování sociálních médií

Automatické publikování sociálních médií pro sdílení vašeho příspěvku na Facebooku, Twitteru a LinkedIn

Pomocí tohoto pluginu můžete dělat spoustu věcí. Nejen, že můžete automaticky publikovat na své stránce na Facebooku, ale také na Twitteru a LinkedIn. Tyto webové stránky jsou základními webovými stránkami professional provádění marketingových technik sociálních médií.

Díky tomuto automatickému publikování sociálních médií nemusíte své příspěvky sdílet ručně. Abyste to mohli provést, musíte pouze spravovat nastavení a propojit své účty sociálních médií.

Uvidíme, co professional vás tento plugin WordPress Auto Poster má:

 • Automatické publikování na Twitter, LinkedIn s obrázky.
 • Sdílejte svůj odkaz na Facebook nebo připojte svůj blogový příspěvek na svou stránku.
 • Před publikováním filtrujte položky podle kategorií.
 • Filtrování položek na základě vlastních typů příspěvků.
 • Sdílejte zprávy na své stránce na Facebooku pomocí přiloženého obrázku.
 • Spravujte a upravujte své zprávy tak, aby byly publikovány na Twitteru, LinkedIn a Facebooku.
 • V nastavení povolte nebo zakažte automatické publikování z WordPressu.

Pokyny ok instalaci jsou snadné. Na řídicím panelu WordPress najeďte kurzorem na nabídku Pluginy a poté klikněte na Přidat nové. Zobrazí se stránka, kde uvidíte vyhledávací pole, a zadejte název pluginu, který jsme poskytli. Klikněte na Instalovat a poté Aktivovat po.

Existují tři samostatná nastavení určená professional Facebook, Twitter a LinkedIn. Můžete je kdykoli upravovat a spravovat. Můžete kliknout na podrobnou instrukci, pokud potřebujete vědět více o tom, jak propojit vaše příspěvky WordPress s vašimi účty sociálních médií.

Můžete si vybrat ze šesti různých metod zveřejňování příspěvků, kterými jsou ‘Jednoduchá textová zpráva’, ‘Textová zpráva s obrázkem’, ‘Textová zpráva s připojeným odkazem.’

Více informací / Stáhnout

WP Google My Business Auto Publish

WP Google My Business Auto Publikovat na vaši firemní stránku

Tento plugin je přímý a snadno použitelný. Nejprve připojte svůj účet Moje firma na Googlu a můžete přejít na další nabídky – Výběr umístění, Možnosti sdílení, Další možnosti, Odeslat nyní, Správa příspěvků a Recenze. Další věc, kterou si na WP Google My Business Auto Publish zamilujete, je to, že vám umožňuje automaticky odesílat vaše stránky a blogy z vašeho webu na vaši stránku Moje firma na Googlu.

Navíc nemusíte zveřejňovat příspěvky ručně ani jednotlivě. Má funkci Časový plán příspěvků, který vám umožní zorganizovat si nejlepší čas na sdílení svých příspěvků. Přináší vynikající website positioning faktory, když je sdílíte ve svém profilu Moje firma na Googlu. Jakmile umístíte své blogy na své webové stránky, tím více lidí objeví vaše příspěvky.

Používání tohoto pluginu znamená mnohem větší pohodlí z vaší strany. Představte si, že nemusíte vytvářet nový obsah. Musíte pouze nastavit nastavení a nechat svůj příspěvek automaticky zobrazit ve službě Moje firma na Googlu.

WP Google My Business Auto Publish Plugin je ZDARMA

Lehká charakteristika tohoto pluginu usnadňuje instalaci a správu. Nakonec si jej můžete také stáhnout zdarma. Pokud chcete sdílet výchozí zprávu, je možné toto nastavení nastavit.

Máte možnost spravovat typ akce vašeho příspěvku professional všechny stejný nebo vytvořit konkrétní typ akce professional konkrétní příspěvek. Na stránce nastavení pluginu můžete své položky filtrovat podle kategorií.

Cokoli vložíte na stránku professional správu pluginu, se zobrazí také ve vašem profilu služby Moje firma na Googlu. Řekněme, že přidáte obrázky a odkaz s výzvou ok akci ze stránky nastavení pluginu, budou to také vaše vlastní obrázky a odkaz s výzvou ok akci, které uvidíte ve službě Moje firma na Googlu.

Pokud v případě, že neradi sdílíte konkrétní příspěvky ze svého webu do služby Moje firma na Googlu, můžete upravit nastavení zaškrtnutím políčka a deaktivovat automatické publikování. Na stránce „Všechny příspěvky / stránky / vlastní typy příspěvků“ můžete zobrazit časovou osu historie každého příspěvku, který jste měli.

Nejdůležitější je, že když potřebujete vytvořit svůj nejnovější nejnovější příspěvek, který nesouvisí s typem příspěvku / stránky / vlastní / příspěvku WordPress, nemusíte jít přímo do svého profilu ve službě Moje firma na Googlu.

V nejnovější verzi, kterou vývojáři vytvořili, můžete nastavit více míst ve službě Moje firma na Googlu. Můžete také spravovat výchozí umístění, kde chcete sdílet své příspěvky.

Více informací / Stáhnout

WP LinkedIn Auto Publish

Plugin WP LinkedIn pro automatické sdílení vašeho příspěvku do vašeho profilu

LinkedIn je jedním z hlavních webových stránek professional společnosti a jednotlivé podnikatele, kteří chtějí vybudovat on-line přítomnost. Proto je tento plugin užitečným nástrojem ke sdílení příspěvků na blogu s vaším profilem. Zvýší to vaši důvěryhodnost on-line a přiblíží vaše cílové trhy.

Díky tomuto pluginu WordPress Auto Poster můžete automaticky publikovat své příspěvky, vlastní příspěvky nebo stránky z vašeho webu WordPress do svého osobního profilu nebo na stránku LinkedIn, kterou spravujete.

WP LinkedIn Auto Publish je lehký a přímočarý

Můžete jej pohodlně použít, aniž byste z části Nápověda požadovali příliš mnoho. Pokud jste však začátečník a jste v této oblasti nováčkem, můžete po dokončení nastavení tohoto WP LinkedIn Auto Publish zobrazit nabídku Nápověda.

Pokud máte více účtů LinkedIn, je možné je připojit v nastavení tohoto pluginu v nabídce Připojit. Vedle ní jsou sekce Profil, Možnosti sdílení a Další možnosti. Můžete si vybrat ze dvou metod sdílení, kategorií Simple a Advance.

Uvidíte, že ve vašich příspěvcích jsou různé mezery. Zaškrtávací políčko můžete označit názvy Umění, Design, Motivace, Filmy, Fotografie a Cestování. Označení jednoho nebo více z nich může lidem pomoci rychle prohledávat vaše stránky a příspěvky. Máte také možnost filtrovat svůj příspěvek podle jeho kategorií: Post, Page, Product a Fw-portfolio.

V nabídce „Další možnosti“ najdete zaškrtávací políčko Skrýt sloupec příspěvků, ve kterém můžete skrýt sloupec označující, které příspěvky jste sdíleli a co ne. Kromě toho můžete zaškrtnutím další možnosti níže zakázat sdílení svého příspěvku na LinkedIn.

Pojďme tedy shrnout funkce WP LinkedIn Auto Publish:

 • Automatické publikování příspěvků vašeho webu WordPress do vašeho profilu LinkedIn.
 • Snadné nastavení připojení vašeho profilu LinkedIn ok vašemu webu
 • Více metod sdílení.
 • Výchozí sdílení zprávy
 • Filtrujte své příspěvky do šesti různých kategorií.
 • Filtrujte své příspěvky podle různých typů příspěvků.
 • Povolit / Zakázat automatické sdílení příspěvků na LinkedIn

Má 5hvězdičkové hodnocení na oficiálních stránkách WordPress.org. Pokud tedy máte s nastavením potíže, můžete přejít do části Nápověda na stránce nastavení pluginu. Zde si můžete přečíst často kladené otázky. Téměř všechna řešení problému uživatele existují.

Pokud hledáte něco, co můžete použít téměř na jakémkoli webu, Blog2Social je ten professional vás. Integruje se do 16 webů, kde můžete okamžitě sdílet příspěvky na svých webových stránkách. Na druhou stranu, pokud chcete použít plugin professional jeden internet, rozhodněte se professional WP Google My Business Auto Publish, WP LinkedIn Auto Publish a WP2Social Auto Publish.

Více informací / Stáhnout

Tady je naše závěrečné jídlo

Tady to máš! Těchto 5 nejlepších automatických plakátů WordPress rozšiřuje lepší funkce na vašem webu. Je pravda, že ne každý plugin, který jsme zkontrolovali, by byl professional vás ideální volbou. Záleží na vašem účelu a vašich preferencích.

Konečně poslední možností je Automatické publikování sociálních médií. Integruje se se třemi populárními weby sociálních médií – Facebook, Twitter a LinkedIn. Kromě toho tyto doplňky pomáhají zvýšit provoz na vašem webu. Social Media Marketing je jednou z nejlepších technik v on-line podnikání. Vyzkoušení jednoho z nich vám může život výrazně usnadnit!

Leave a Comment