Nejlepší 13 bezplatných a prémiových modulů pro syndikaci obsahu pro WordPress

Když přicházíme s nápady, zkoumáme nápady, píšeme o nich a nakonec publikujeme nápady, je každá část procesu vytváření obsahu zdlouhavá a vyžaduje hodně energie. Vystavení obsahu novým očím je však možná ta část, která zabírá nejvíce času a energie. Každý, kdo se chce stát profesionálním bloggerem a / nebo spisovatelem, se nakonec bude muset naučit základy. Pak jsou tu pokročilejší lekce on-line marketingu a jak vystavit obsah organickým způsobem. Jedním ze způsobů je syndikace obsahu a níže jsou pluginy pro syndikaci obsahu pro váš net WordPress.

Syndikace obsahu nabízí způsob, jak publikovat váš obsah na stránkách sociálních médií, agregátorech zpráv a článcích bez vašeho přímého zásahu. Můžete také syndikovat obsah z jiných zdrojů na svůj vlastní net. Zvládnutí syndikace obsahu znamená, že můžeme náš obsah jak prodávat externím zdrojům, tak se spojit s dalšími autory.

Novinky SEO

(*13*)

Zveřejnění ve Zprávách Google může být jednou z nejzajímavějších věcí pro vaše mediální stránky, pokud jde o organickou expozici. Google vystavuje weby, které byly schváleny pro platformu Zprávy Google. Schopnost zapojit se do této skupiny návštěvníků může znamenat obrovskou věc pro vaše podnikání. Doplněk News web optimization od Yoast optimalizuje vzhled Google News.

Plugin vytváří soubor XML Sitemap speciálně pro novinové články a konkrétní informační kanál RSS přizpůsobený obsahu editora. Můžete mít značku standout, která autorizuje váš vlastní obsah nad všemi ostatními. Samozřejmě má více funkcí a úryvků, které zajišťují maximální zobrazení ve Zprávách Google!

Agregátor WP RSS

WP RSS Aggregator Plugin č. 1 pro import RSS do WordPressu

Chytání krmiv z jiných míst dosáhlo v jednom okamžiku vrcholné sezóny. Každý vytvářel weby s automatickým blogováním, které by farmovaly obsah z jiných zdrojů. A protože algoritmus Google nebyl dostatečně inteligentní, mnozí uspěli při vydělávání peněz, aniž by museli dělat jakoukoli práci. V dnešní době je automatické blogování poněkud mýtus. Je velmi vzácné vidět net, kterému se daří vydělávat a udržovat důvěryhodnou komunitní základnu čistě automatickým blogováním. Plugin WP RSS Aggregator je určen těm, kteří chtějí doplnit svůj stávající jedinečný obsah příslušnými úryvky zpráv.

Další doplňky vám mohou pomoci rozšířit tento plugin o další funkce. Filtrování klíčových slov můžete využít okay vyřazení nežádoucích zdrojů. Přidejte plugin, který shromažďuje information miniatur a výňatky z obsahu, aby vaši čtenáři mohli nahlédnout do obsahu, který stahujete z jiných webů. Ok dispozici je dokonce i plugin, který převádí články na jedinečné příspěvky. Nelze však říci, zda to bude dobré nebo špatné pro váš net a vaši obsahovou strategii.

Tři WP

Balíčky pluginu ThreeWP Broadcast Pluginy Plainview

Automaticky sdílejte obsah multipostováním na blogy s více weby. Syndikovat příspěvky na jiné blogy, aktualizovat příspěvky mezi blogy, sdílet šablony obsahu atd. Vysílané příspěvky lze propojit s jejich rodiči, což aktualizuje podřízené příspěvky, když se aktualizují nadřazené příspěvky. To zahrnuje všechna information: název, slimák, obsah, vlastní pole, přílohy atd. Ok dispozici je také podstatná sada doplňků (doplňků) k dispozici ke stažení na oficiálních stránkách ThreeWP. Vaše funkce pluginu navíc získají více než 50 různých doplňků a možností konfigurace. Získáte je, jakmile aktivujete rozšiřující balíček.

Automatické publikování služby Moje firma na Googlu

google moje firma auto publikovat wordpress plugin
Místo toho, abyste to všechno dělali ručně, můžete využít různé nástroje okay automatizaci procesu publikování obsahu z vaší stránky na sociální média. Chcete-li sdílet své materiály na své stránce Moje firma na Googlu, udělá to za vás snadno použitelný plugin, Automatické publikování ve službě Moje firma na Googlu. Pamatujte, že zveřejňování příspěvků ve službě Moje firma na Googlu je také velmi vhodné pro vyhledávače a může mít pozitivní dopad na váš weblog nebo net WordPress. Abychom vám však ušetřili čas a nikdy nezapomněli publikovat znovu, máme pro vás řešení. Vyberte Automatické publikování ve službě Moje firma na Googlu a nechte to za vás.

Ačkoli je plugin zdarma, přichází s množstvím různých funkcí, které můžete nastavit pro sdílení svého obsahu přesně podle vašich představ. Můžete naplánovat příspěvky nebo je okamžitě publikovat. Kromě toho můžete distribuovat obsah také na základě různých kategorií, které nastavíte. V neposlední řadě využívá služba Google My Business Auto Publish API Google My Business API, díky kterému automaticky zobrazuje vybraný obrázek a nastavuje také odkaz zpět na váš net.

LinkedIn Auto Publish

linkedin auto publikovat wordpress plugin
Chcete-li propojit svůj net WordPress s LinkedIn a automaticky publikovat obsah na sociální platformě, potřebujete pouze LinkedIn Auto Publish. V této kolekci pluginů pro syndikaci obsahu pro WordPress pokrýváme sortiment různých nástrojů, z nichž budete mít velký užitek. Od takové specifické pro jednu platformu sociálních médií až po ty, které zahrnují všechny platformy a pak některé. Jak název napovídá, LinkedIn Auto Publish je pouze pro uživatele LinkedIn.

LinkedIn Auto Publish je rychlé a jednoduché použití, ideální pro začátečníky i profesionály. Navíc přichází se dvěma hlavními funkcemi; jeden vám umožní vybrat si, s kým chcete svůj obsah sdílet, a druhý vám umožní vybrat si mezi jednoduchým sdílením textu nebo pokročilejším, který také zobrazuje vybraný obrázek. LinkedIn Auto Publish má více než to, díky čemuž můžete sdílení WordPress-to-LinkedIn využít na most.

Automatické publikování na Facebooku

facebook auto publikovat wordpress plugin
Pokud provozujete weblog a chcete rozšířit svůj dosah, vyzkoušejte Facebook Auto Publish a šířte to dál. Toto je ten správný nástroj pro automatické publikování, který potřebujete, abyste udrželi všechny své fanoušky na Facebooku aktualizované o nejnovější obsah, jakmile bude na vašem blogu zveřejněn. Existuje spousta různých funkcí, ze kterých si můžete vybrat, abyste se rozhodli, jak chcete, aby se vaše příspěvky zobrazovaly na Facebooku.

Můžete nastavit filtry pro publikování obsahu na základě kategorií nebo vlastních typů příspěvků. Kromě toho můžete sdílet pouze textual content, textual content s obrázkem a také sdílet odkaz zpět na svůj blogový příspěvek, kde najdou celý článek. Můžete také povolit nebo zakázat publikování své stránky WordPress a zveřejňovat příspěvky pouze na konkrétní stránce na Facebooku. Udělejte akci a začněte sdílet.

TGomatic

tgomatic content syndication wordpress plugin
Díky popularitě Telegramu by vás mohl velmi zajímat také distribuce vašeho obsahu do této sítě. Místo toho, abyste to dělali ručně, raději vyhledejte pomoc u TGomatic. Tento plugin WordPress pro syndikaci obsahu je nastaven a připraven dělat práci místo vás. Tento nástroj bude automaticky publikovat obsah z libovolného blogu nebo webu WordPress. Kromě toho, jakmile nastavíte věci, můžete na to snadno zapomenout, protože TGomatic za vás vydá publikaci na pozadí.

Pokud jde o publikování do skupin a konverzace na Telegramu, ušetříte si s TGomaticem spoustu času. Plugin však můžete použít i ručně. V ideálním případě by ale bylo vhodné nastavit vhodné parametry a sledovat, jak se váš obsah distribuuje uživatelům Telegramu.

Blog2Social

blog2social obsah syndikace wordpress plugin
Blog2Social je docela vysvětlující. Tento modul WordPress pro syndikaci obsahu je zdarma, přesto má mnoho skvělých funkcí a funkcí. Jakmile začnete vytvářet přitažlivý obsah pro váš stále prosperující weblog, nechte Blog2Social distribuovat vaše mistrovská díla napříč různými platformami sociálních médií. Tento plugin podporuje Facebook, Twitter, Pinterest, Instagram, XING, Imgur a Medium.

Poté, co nastavíte věci v Blog2Social, plugin poté zveřejní nové sociální příspěvky pro vaše články podle frekvence, kterou preferujete. Můžete také provést nejrůznější další vylepšení přizpůsobení a vylepšení a přizpůsobit příspěvky na sociálních médiích podle svého podpisového stylu. Nenuťte je, aby se cítili příliš roboticky! Některé další funkce Blog2Social jsou úpravy značek HTML, ukládání příspěvků na sociálních sítích jako konceptů a automatické generování hashtagů.

Oživte staré příspěvky

oživit staré příspěvky obsah syndikace wordpress plugin
Pokud byste chtěli automatizovat publikování obsahu svého blogu na své sociální média, Revive Old Posts je způsob, jak jít. Tento modul WordPress pro syndikaci obsahu je všestranný a výkonný nástroj, který vám nabízí úsporu času při distribuci obsahu. Spolu s příspěvky Revive Old Posts podporuje také publikování stránek a dalších typů obsahu, jako jsou recepty a elektronické knihy. Revive Old Posts je navíc skvělý pro každého, od blogerů, kteří teprve začínají, okay webům autorit, stejně jako vlastníci webových stránek eCommerce.

Díky aplikaci Revive Old Posts můžete na své účty na sociálních médiích přidávat nový i starý obsah, což přináší ještě větší provoz. Můžete také určit čas mezi jednotlivými sociálními příspěvky, abyste příliš často nebombardovali své následovníky. Mezi další funkce patří automatické generování hashtagů, odkazy zpět na vaše stránky a vyloučení konkrétních příspěvků.

Automatické publikování na Twitteru

twitter automatické publikování pluginu wordpress
Konkrétně pro Twitter je zde Twitter Auto Publish. Tento bezplatný plugin WordPress umožňuje publikovat na Twitteru na autopilotu. Už se nemusíte ručně přihlašovat ke svému účtu na Twitteru, kopírovat a vkládat odkaz na každý zveřejněný příspěvek. S Twitter Auto Publish se vše děje automaticky. Podobně jako jiné pluginy pro automatické publikování v sociálních sítích nabízí Twitter Auto Publish také nastavení různých pravidel pro publikování obsahu na základě kategorií nebo vlastních typů příspěvků.

Tento nástroj může zobrazit jednoduchý textual content, zprávu s obrázkem a dokonce vám umožní povolit nebo zakázat zmínku o vaší stránce WordPress. Jedná se o fantastický přístup, jak zvýšit návštěvnost vašeho webu. Díky zprávě na Twitteru, která obsahuje pouze výňatek z vašeho hlavního článku, můžete upoutat jejich pozornost a přimět je hladovět po dalších. Pěstujte svůj on-line projekt na další úroveň.

Stiskněte Vpřed

WordPress ›PressForward« Pluginy WordPress

PressForward je dokonalá platforma pro agregaci a syndikaci obsahu pro weby, které mají více než jednoho spisovatele současně. S PressForward můžete najít, sbírat, diskutovat a optimalizovat obsah podle svých konkrétních potřeb. Byl vytvořen jako platforma pro správu obsahu, aby pomohla blogerům, autorům a mediálním webům shromažďovat obsah a optimalizovat je podle jejich konkrétních požadavků.

Další skripty

WordPress ›Další skripty Sociální sítě Automatický plakát« Pluginy WordPress

Sociální média jsou největším zdrojem provozu pro statisíce bloggerů a jednoduše opuštění sociálních médií není možné. Jsme si více než jistí, že WordPress nakonec nativně podpoří funkce sociálních médií (což by vývojáře naštvalo!), Ale prozatím se musíme spoléhat na externí pluginy a zdroje, které nám pomohou odhalit a sdílet náš obsah na sociálních médiích . Plugin SNAP je úžasná platforma pro okamžité sdílení vašeho nového obsahu na sociálních médiích, ať už je to Google+, Facebook, Twitter, Flickr, Flipboard nebo LinkedIn (mezi stovkami dalších sociálních sítí), na kterých chcete mít svůj obsah automaticky sdílen. SNAP vám poskytne dostatek funkcí a možností, s nimiž se už nikdy nebudete muset starat o ruční publikování obsahu na sociální média.

Stačí napsat nový příspěvek a na všechny vaše nakonfigurované sociální sítě se zveřejní buď celý příspěvek, nebo jeho pěkně naformátované oznámení se zpětným odkazem. Můžete oslovit co největší publikum a o svém novém příspěvku říct všem svým přátelům, čtenářům a následovníkům. Plugin pracuje s profily, obchodními stránkami, komunitními stránkami, skupinami atd. Zprávy jsou 100% přizpůsobitelné a přijaté pro každý síťový požadavek.

Mikroblogový plakát

WordPress ›Mikroblogový plakát« Pluginy WordPress

Microblog Poster je velmi podobný SNAP v tom smyslu, že také automaticky zveřejní váš obsah na sociální média. Jedinou výjimkou zde je, že Microblog Poster také poskytuje funkci, která vám umožní sdílet starý obsah zpět na sociální média. Je nezbytné, abychom alespoň občas pochopili hodnotu sdílení našeho starého obsahu zpět na sociální média. I když zveřejníme nový příspěvek a sdílíme jej na sociálních médiích, pouze zlomek našich fanoušků a následovníků jej uvidí kvůli tomu, jak často sdílejí obsah i jiné zdroje, takže má smysl sdílet jen část obsahu jsme vyrobili několikrát, abychom zaručili jeho maximální expozici.

Leave a Comment