Nejlepší nabídky Black Friday na šablony a rozšíření

TemplateMonster pravidelně provozuje slevové kampaně. Je to však největší prodej roku, Černý pátek, který se blíží za rohem. Proto jsou slevy TemplateMonster Black Friday rozsáhlé. Dovolte mi, abych vás o nich a dalších nejžhavějších informoval Černý pátek nabízí 2019.

# 1: 50% sleva na všechny produkty Theme Store

Takový prodej uvidíte pouze jednou ročně, když získáte 50% slevu na každé téma na trhu. Ano, slyšeli jste mě dobře. Můžete platit jen polovinu běžné ceny každého tématu na tržišti TemplateMonster 21. listopadu – 3. prosince.

Pokud si tedy chcete koupit snadno přizpůsobitelné téma pro svůj blog, firemní web, e-shop nebo portfolio, přejděte o TemplateMonster Obchod WordPress a vyberte si moderní téma, které splní potřeby vašeho výklenku. S více než 2 000 dobře zdokumentovanými a snadno upravitelnými motivy najdete design, který dokonale vyhovuje vašim potřebám. Slevy TemplateMonster Black Friday budou lákavé jak pro nováčky, tak pro profesionály v oblasti webdesignu. Pokud jste nováček, budou se vám líbit motivy obchodu WordPress, které podporují drag and drop. Například řada z nich bude podporovat editor elementorů s otevřeným zdrojovým kódem. Další témata přijdou s nativní Gutenbergovou kompatibilitou a pokroky. Některá témata podporují oba nebo jiné tvůrce. Témata WordPress samozřejmě úhledně zajistí vaše potřeby elektronického obchodování. Můžete si vybrat z WooCommerce a Ecwid pro implementaci elektronického obchodu na stránkách vašeho webu.

Témata WordPress nejsou jediným typem témat, která jsou zlevněna. Pokles o tržiště dál 21. listopadu – 3. prosince, a 50% slevu najdete také vstupní stránky, HTML, Joomla, PrestaShop, Magento, Drupal a další témata.

Podívejme se na některé z nejlepší motivy a rozšíření můžete to získat Černý pátek WordPress:

Gutenberry – nejprodávanější Minimální Gutenberg WP téma

Gutenberg WordPress téma

Gutenberg editor je nejjednodušší způsob, jak upravit svůj web WYSIWYG a bez rozptýlení. Chcete-li bez námahy vytvořit skvělý web Gutenberg, získejte nejprodávanější a víceúčelové téma Gutenberry. Tato šablona je vlajkovou lodí postavenou kompletně s Gutenbergem. Poskytuje vám velkou flexibilitu, snadnost úprav a výjimečný výkon. Google Speed ​​hodnotí šablonu A97, která vylepšuje UX na vašem webu.

Téma Gutenberry potěší množstvím hotových rozvržení a Gutenbergových bloků, které obsahuje. K dispozici najdete 6 moderních pastelových domovských stránek, 3 dynamická rozvržení blogu ZeGuten, několik rozvržení jednotlivých blogových příspěvků, 10 pokročilých bloků obsahu Gutenberg atd. Celkově toto téma splňuje nejnovější standardy webového designu a samo zavádí nový standard pro šablony založené na Gutenbergu.

Další klíčové funkce motivu:

 • Nastavení Pro Post;
 • 10+ widgetů UX;
 • 6 rozvržení blogu;
 • Plně citlivý;
 • Kompatibilní s dnešními prohlížeči.

VÍCE INFO / STÁHNOUT DEMO

Monstroid2 – All-In-One Blog, Corporate, E-shop WordPress Theme

Monstroid2 WordPress Téma

Monstroid2 je legendární téma, které bylo prodáno více než 11 000krát. Toto číslo by vás nemělo zmást, opravdu stojí za kvalitou a snadností použití tohoto tématu. Monstroid2 je skutečný konstruktér Lego s více než 25 plnohodnotnými skiny na palubě. Více než 500 prvků a částí skinů motivu je zaměnitelných a všechny jsou k dispozici v editoru Elementor. To je možné díky jedinečné modulární struktuře tématu.

Téma Monstroid2 má několikaletou historii úspěchu. Během těchto let se návrhářům podařilo udržet téma na pokraji inovací. Jedna z nedávných aktualizací Monstroid2 přidala podporu a integraci Gutenbergu. A co víc, Monstroid2 hostí balíček dalších funkcí zabíjení, jako například:

 • Uživatelsky přívětivý průvodce;
 • Drag and Drop Page Builder;
 • Spousta možností a nastavení;
 • Kompetentní podpora;
 • Snadné napájení elektronického obchodu;
 • Žádné kódovací dovednosti nejsou potřeba.

VÍCE INFO / STÁHNOUT DEMO

WooStroid2 – Víceúčelový motiv WooCommerce elektronického obchodu

best selling template 63000 big

WooStroid2 je revoluční téma WooCommerce, které přichází s 18 hotovými motivy obchodů pro obchody, které prodávají oblečení, nářadí, kosmetiku, alkoholické nápoje, sportovní potřeby a další zboží. Každá ze skinů má jedinečný a ručně vytvořený design přizpůsobený typům zboží, které prodáváte.

Téma WooStroid2 vám umožní pracovat s časově úspornými prvky Elementor a Jet Plugin. Navíc vám nabízí sadu funkcí, jako jsou seznamy přání, pokročilá správa záhlaví a typografie, podpora MegaMenu, snadná úprava barev, Instagram Feed Board a další. UX motivu je plně optimalizováno a testováno na nejlepší kompatibilitu s mobilními zařízeními.

Aby byla zajištěna působivá ukázka vašich produktů, obsahuje WooStroid2 funkce Wishlist and Compare, Ajax Filtering, lepkavé Mega Menus, Product Carousels a mnoho dalších užitečných funkcí. Chcete-li zvýšit svůj prodej, obchod vám umožní pracovat s produktovými vztahy a přidávat křížový prodej, další prodej a související produkty.

Další funkce tohoto tématu:

 • Woo balíček na palubě;
 • 15+ skinů pro všechny druhy obchodů;
 • Sada doplňků Pro Jet;
 • Podpora 24/7;
 • Reagovat a připraven na sítnici.

VÍCE INFO / STÁHNOUT DEMO

# 2: SLEVA 30% NA JEDNÉ členství

WordPress Themes Neomezené stahování

Máte dlouhodobý vztah k webdizajnu? Vytváříte občas různé typy webů? Vydělávejte způsobem více peněz na vytváření webových stránek JEDNO předplatné. Toto jedinečné předplatné vám poskytuje přístup k více než 10 300 šablonám, grafice, rozšíření, balíčkům, PowerPoints a dalším po celý rok.

Podívejme se, které produkty jsou každému k dispozici JEDEN člen:

 • Témata WordPress (1050 položek);
 • 41 pluginů;
 • Témata vstupní stránky (190 položek);
 • Témata a pluginy elektronického obchodování (2 158 položek);
 • Grafika (3 198 položek);
 • HTML šablony (1065 položek);
 • Témata CMS (1 468 položek);
 • 14 PowerPoint motivů.

Platíte za JEDEN ročně. Běžná cena je 229 $ ročně (19 $ / měsíc). Tento Černý pátek se můžete přihlásit k odběru JEDEN s 30% slevou. To znamená, že rok neomezeného přístupu k tématům a aktivům vás bude stát pouhých 160 $ ​​místo 229 $. Zní to jako dobrý obchod, že?

STÁHNOUT ČLENSTVÍ

# 3: 33% sleva na celoživotní členství Novi Builder

Novi HTML editor

Hledáte vhodný nástroj pro vytvářet webové stránky a motivy HTML, vývojáři často volí Novi Builder. Na rozdíl od online tvůrců zaměřených na nováčky vám Novi nabízí mnohem více příležitostí k designu a zajišťuje přístup k úplnému zdrojovému kódu.

Novi má pověst editora go-to, který nastartuje proces vývoje. Má vysoce nastavitelný systém drag and drop a témata, která vám pomohou rychleji dokončit vaše projekty. Současně Novi také obsahuje použitelný editor kódu, který si všímá platnosti kódu, který píšete, a zdůrazňuje chyby.

Tým Novi také využívá slevy na Černý pátek. Nabízejí vám 33% slevu na jejich celoživotní členství. Budete tedy muset zaplatit pouhých 100 $ (místo 149 $), abyste získali celoživotní přístup k samotnému Novi, jeho zásuvným modulům Pro a 20+ témat připravených pro stavitele.

VÍCE INFO / STÁHNOUT DEMO

# 4: Získejte 34% slevu na weby od TemplateMonster

Tvůrce webů

Weby od TemplateMonster jsou snadno uchopitelný nástroj pro vytváření webů, který bude pro nováčky skvělou volbou. Nejprve nástroj Sites Builder zajistí, že vaše prezentace na webu bude vypadat úžasně na každé obrazovce. Zadruhé, umožňuje vám vypořádat se s bloky a drag-n-drop, ne s kódem. Za třetí, tento stavitel je vyroben tak, aby vyhovoval vyhledávačům, zejména. Google.

Pokud se přihlásíte k odběru webů od TemplateMonster, získáte přístup k tvůrci + k sadě 158 skvělých témat. Získáte také spoustu možností úprav textu, barev a vytváření animací dvěma kliknutími. Díky slevám TemplateMonster Black Friday můžete získat přístup k tvůrci a šablonám se slevou 34%.

Další funkce webů od TemplateMonster:

 • 150+ motivů připravených k použití;
 • 225+ předvoleb a bloků;
 • Vedoucí designu AI;
 • Google Cloud Hosting;
 • Doména zdarma po dobu 1 roku;
 • Přední formuláře pro sběr.

VÍCE INFORMACÍ DEMO

# 5: Získejte Shopify Themes s 50% slevou

Černý pátek je také dobrou příležitostí k napájení a Nakupujte na webu. S Shopify můžete vytvořit e-shop bez jakékoli počáteční bolesti hlavy. Zaplaťte za Roční předplatné Shopifya jejich tým bude hostovat web pro vás na spolehlivých cloudových serverech a poskytne název domény. Tým podpory Shopify je tu také pro vás, pokud potřebujete pomoc s nastavením vašeho webu.

Pokles o MarketMonster Shopify trh a najdete motivy e-obchodů pro širokou škálu kategorií. Funkčnost a vzhled motivů jsou vždy vyladěny tak, aby vyhovovaly konkrétním potřebám daného výklenku.

Témata nejlepších módních Shopify mají čistý a ultra-minimální design s vysoce použitelnými rozhraními. K předvedení vašich produktů tato témata používají lookbooky, posuvníky produktů, obrazové mřížky a mozaiky atd. Současná témata Shopify současně pomáhají uživatelům odhalit různé kategorie produktů pomocí Mega Menu. Navíc dodávají rychlé platby, načítání košíku Ajaxu a pokročilé uživatelské účty.

Multifly – Víceúčelová šablona Shopify pro e-shop

Shopify téma

Mám vražedný příklad. Multifly je nejprodávanější téma Shopify, které má 7 plně rozvinutých skinů pro různé výklenky. Pomocí tohoto motivu můžete prodávat oblečení, elektroniku, šperky, kosmetiku, stavební materiály, rybářské potřeby atd. Multifly má snadno upravitelnou zápatí, nastavitelné bannery domovské stránky, skvělé možnosti třídění a filtrování atd. Toto téma také umožňuje můžete upravit návrhy pomocí vizuálního nástroje Shopify builder. K posílení procesu získáte také 15 hotových bloků domovské stránky pro Shopify builder.

Další funkce Multifly:

 • Katalog sbírek;
 • Oberlo integrace;
 • Vytvářejte scrapbooky;
 • Prodávejte produkty na Amazonu pomocí Shopify;
 • Panely MegaMenu;
 • Kompatibilita mezi prohlížeči.

VÍCE INFO / STÁHNOUT DEMO

# 6: Exkluzivní balíčky

Exkluzivní balíčky

Pokud upustíte od tržiště TemplateMonster, nezapomeňte zkontrolovat jiné kategorie než Motivy. Zde najdete spoustu webdesignových a marketingových zdrojů, které vám pomohou zahájit prezentaci na webu a zvýšit příjem.

Při kontrole balíčků na trhu najdete balíčky pro různé účely s 50% slevou 21. listopadu – 3. prosince. Například objevíte sváteční a slevové bannery, balíčky šablon a pluginů, Power Points a obnovení balíčků atd. Všechny soubory ve svazcích jsou dodávány v různých formátech, takže můžete upravovat grafiku pomocí svého oblíbeného softwaru.

VÍCE INFORMACÍ

# 7: Aktiva sociálních médií

Šablony sociálních médií

Na trhu Template Monster také najdete spoustu různých aktiv pro sociální média. Tato kategorie obsahuje levné bannery a návrhy příspěvků pro sociální média. Také se vám bude hodit marketingové nástroje sociálních médií v této kategorii.

Všechny bannery sociálních médií obsažené v balíčcích lze snadno přizpůsobit a přidat do nich váš obsah. Můžete je upravovat pomocí Photoshopu nebo Adobe Illustratoru. Nenechte si ujít šanci zvýšit svou přítomnost na sociálních médiích o 50% levněji v tomto týdnu Černého pátku!

VÍCE INFORMACÍ

# 8: Sady UI

Sady uživatelského rozhraní

Jako vývojář webu pravděpodobně každý den implementujete různé typy rozhraní. Díky praktickým sadám prvků uživatelského rozhraní můžete urychlit proces vytváření uživatelského rozhraní pro různé projekty.

Pokles o Kategorie sad uživatelského rozhraní na Černý pátek, objevit 37 UI / UX sad, které stojí o 50% méně než obvykle. Tyto sady můžete použít k vývoji mobilních aplikací, webových aplikací a aplikačních backendů.

VÍCE INFORMACÍ

# 9: 50% sleva na každou položku Elementor Marketplace

Editor elementorů je v moderním webdesignu docela obrovská věc. Editor je tak pohodlný, že lidé na webu stále hledají nejlepší nástroje a návrhy připravené na Elementor. TemplateMonster má svůj vlastní specializovaný trh Elementor, který vám nabízí témata, šablony a Jet Pluginy připravené pro stavitele.

A co víc, tržiště také obsahuje obrovskou sbírku Elementor přátelská témata. Najdete nespočet hotových návrhů webových stránek pro různá průmyslová odvětví, perspektivy, nálady a chutě.

Zde také získáte stejnou 50% slevu na všechny produkty, která vás zahřeje.

VÍCE INFORMACÍ

Závěrečné myšlenky + bonus

Černý pátek je skvělou příležitostí, jak ušetřit peníze a čas díky slevám na Černý pátek TemplateMonster. Můžete získat 50% slevu na všechna témata tržiště TemplateMonster a 30% slevu na předplatné a profesionální tvůrce.

slevy templatemonster

Získejte slevy na Černý pátek

Koupíte tento Černý pátek nějaké prostředky a nástroje pro webový design?

Podělte se o své myšlenky a komentáře níže.

Zůstaňte naladěni na další!

Leave a Comment