Nejlepší WordPress motivy na míru pro vstup do módního průmyslu

Rostoucí poptávka po oděvu na zakázku motivovala lidi ok založení vlastního podniku. Přemýšlíte o vstupu do tohoto rostoucího odvětví s vlastní webovou stránkou s oblečením? Pak je na to 10 správný čas. Udělejte ze své práce na stavbě stránek plynulý průběh pomocí následujícího seznamu nejlepších přizpůsobených témat WordPress níže. To by byla obrovská pomoc, zejména pokud jste nováček a bojíte se složitých problémů s kódováním. Nedělejte stejnou chybu, jakou většina podnikatelů dělá, když přemýšlí o spuštění webové stránky. Ne, nejde o žádnou raketovou vědu. Ano, můžete to udělat bez pomoci někoho jiného. Takže dneska stačí sedět na plotu a vytvořit si vlastní net na míru.

Pokud s webovým designem nejste novým, je pravděpodobné, že víte, že počet prémiových témat WordPress je hojný a nemá žádný konec. Stejně jako různorodost hotových řešení se liší i kvalita. Poslední věc, kterou chcete spustit na svém webu pomocí šablony WP, která vás znepokojuje. Místo toho potřebujete řešení, které by mohlo být velkým přínosem pro vaše podnikání. Proto níže uvedený seznam přizpůsobených témat WordPress stojí za váš drahocenný čas. Pro seriózní podnikatele, kteří chtějí zdůraznit kvalitu své značky, je níže uvedená kolekce nutností. Konečně je vaše značka vaším obchodem, takže se ujistěte, že zní jedinečně a působivě.

Pan Murphy | Šablona WordPress na míru na míru

Pan Murphy |  Šablona WordPress na míru na míru

Přiznejme si to, uživatelé na vašem webu budou obvykle posedlí stylovými lidmi, takže váš net by měl zanechat trvalý dojem. Zvýrazněte jedinečnost své značky a ukažte svým zákazníkům individuální přístup s panem Murphym. Vyrobeno s péčí, přichází s integrací WooCommerce, která vám pomůže maximalizovat vaše zisky od prvního dne. Určitě nebudete omezeni možnostmi eCommerce. Kromě toho získáte sadu předem navržených rozvržení domovské stránky, takže můžete hned od začátku ušetřit spoustu času. V případě, že se chcete vyzvat jako kreativní člověk, pokračujte a hrajte si kolem svých rozvržení stránky tak dlouho, jak potřebujete. Nejlepší na tom je, že nemusíte vůbec pronikat do žádného programování. Konečně váš net vypadá úžasně napříč všemi moderními zařízeními a ve výsledcích vyhledávače si udržuje špičkové umístění.

Více informací / Stáhnout Ukázka

Kelly Young – osobní stylista WordPress téma

Kelly Young - osobní stylista WordPress téma

Vyvinuto pro potřeby on-line obchodů s kosmetickými výrobky, módních časopisů a salonů. Kelly Young se stane dokonalým řešením pro jakýkoli net s podobnou tematikou. Připraveno ok okamžitému použití ihned po vybalení, vše, co potřebujete, abyste mohli začít se šablonou, je instalace na váš internet hosting. Odtamtud se můžete dostat přímo ok přizpůsobení a využít nespočet zahrnutých stylů, stránek, widgetů, zkrácených kódů, prvků a vyladit jeho výhled pomocí intuitivního nástroje pro vytváření stránek typu drag & drop. Vytvořte si vlastní profesionální on-line obchod pomocí kompletního balíčku WooCommerce, který dokonce umožňuje uživatelům platit pomocí kryptoměn. Umožněte uživatelům rezervovat si návštěvu vašeho salonu přímo z vašeho webu pomocí přímého kalendáře poskytovaného pluginem Booked Appointments, prezentujte své produkty v krásných galeriích přidaných Essential Grid a využijte různé prémiové pluginy obsažené v balíčku zcela zdarma.

Více informací / Stáhnout Ukázka

Peter Mason | WordPress motiv na míru pro krejčovství a oděvy

Peter Mason |  WordPress motiv na míru pro krejčovství a oděvy

Elegantní a stylový Peter Mason vyniká mezi ostatními přizpůsobenými tématy WordPress v seznamu. Byl vyvinut speciálně pro obchody s oděvy a přizpůsobené weby na míru a může vám poskytnout veškerou pomoc, kterou potřebujete, abyste zůstali na vrcholu hromady. Můžete si vybrat mezi několika předem navrženými styly domovské stránky, které vám usnadní práci na vytváření stránek hned od začátku. Ujistěte se, že zpráva z vašeho webu dává uživatelům jasnou představu o tom, o čem vaše značka je. Jinak ztratíte tržby. Můžete také být kreativní s rozložením stránky a provádět jakékoli změny, které potřebujete, abyste vynikli. Abychom vám pomohli začít rychleji, byla by obrovskou pomocí sada vlastních krátkých kódů a widgetů. Kromě toho pomozte své značce oblečení globalizovat pomocí pluginu WPML. Dost slov, čas prozkoumat Petera Masona.

Více informací / Stáhnout Ukázka

Pan Cobbler | Šablona WordPress na téma Oprava obuvi a obuvi

Pan Cobbler |  Šablona WordPress na téma Oprava obuvi a obuvi

Znát potenciál v oděvním průmyslu, pan Cobbler zahrnuje všechny funkce, které potřebujete pro svůj net. Ve skutečnosti, navržený pro vlastní obuvnické a opravárenské weby, by pan Cobbler mohl vaší firmě poskytnout obrovskou podporu. Je skutečně připraven na WooCommerce, takže můžete začít prodávat on-line během několika minut. Chcete představit svůj tým? Žádný problém, pomůže vám sada předem navržených stránek. Je také snadné propagovat vaše nejprodávanější produkty nebo služby přímo na jezdcích na domovské stránce. Ušetřete tak svým uživatelům čas a umožněte jim rezervovat si schůzku on-line. Ve skutečnosti mohou sociální média hrát důležitou roli v růstu on-line podnikání. Celkově je vaše šance předvést se, tak to udělejte hned od prvního dne. Potřebujete více funkcí? Je čas se ponořit.

Více informací / Stáhnout Ukázka

Pouliční styl | Móda a životní styl Osobní weblog WordPress téma

Pouliční styl |  Móda a životní styl Osobní blog WordPress téma

Potřeba oblečení na míru se každým dnem zvyšuje, protože každý chce vypadat co nejlépe. I když se nešijete, kdo řekl, že nemůžete být úspěšní v oblasti oblečení nebo módy? Street Style, navržený speciálně pro webové stránky o módě a životním stylu, je střih nad ostatními přizpůsobenými WordPress tématy. Čistý, atraktivní a svěží, který vám umožní dostat se na tomto rychle se rozvíjejícím trhu. Získáte tedy řešení, které přichází s 10+ styly blogových příspěvků a 4 předem navrženými variantami domovské stránky. Za zmínku také stojí, že Street Style je optimalizován pro vysokou rychlost stránky, což povede ok přepočítacímu koeficientu. Pozvedněte svou kariéru v módě o webové stránky, které vzdělávají a dokazují vaši autoritu v módních tématech. Pokud jste kreativní, vaši uživatelé se nebudou nudit.

Více informací / Stáhnout Ukázka

S.King | WordPress téma osobního stylistu a módní bloggerky

S.King |  WordPress téma osobního stylistu a módní bloggerky

Chcete-li být součástí dnešního on-line oděvního průmyslu na zakázku, musí mít vaše značka háček, aby vynikla. S.King je jedním z mnoha nových přizpůsobených témat WordPress, která vám mohou pomoci navrhnout velikost. Ve skutečnosti je to další řešení určené zejména pro módní webové stránky všeho druhu. Ať už se tedy chcete stát stylistou, blogerem v oblasti životního stylu nebo designérem, S.King bude pro vaše podnikání dokonalým navijákem. Čistý, moderní a stylový přichází s nástrojem pro vytváření stránek WPBakery, který vám pomůže být kreativní s rozložením stránky. Nemusíte tedy pronikat do žádného programování a provádět jakékoli změny, které potřebujete, ať jste kdekoli. Samozřejmě je připraven na WooCommerce, takže získáte další tlak na zvýšení prodeje. Kromě toho je kompatibilní s pluginy Kalendář událostí a Informační kanál Instagramu. Co tedy nabízíš?

Více informací / Stáhnout Ukázka

Melania | Ručně vyráběný weblog a řemesla Shop Aristic WordPress Téma

Melania |  Ručně vyráběný blog a řemesla Shop Aristic WordPress Téma

Módní výroba je neuvěřitelně těžká, je to pravda. Jste součástí domácího průmyslu? Skvělé, nabídněte lepší zážitek a lepší příběh, abyste získali srdce svých uživatelů. Melania je prémiový exemplář krejčích témat WordPress, který vám nesmí chybět. Ať už šijete, zdobíte, pletete nebo se věnujete domácímu oblečení, Melania by měla být na vašem seznamu na prvním místě. Nejprve přichází s 5 krásnými předem navrženými styly domovské stránky, ze kterých si můžete vybrat. Takže hned od začátku ušetříte spoustu času. Zadruhé, počet více než 10 návrhů příspěvků blogů vám může pomoci prokázat vaši odbornost v tématech, o která se staráte. Chcete své uživatele informovat o svých novinkách? Žádný problém, funkce předplatného zpráv je zahrnuta. Nakonec přidejte na svůj net určitou úroveň interaktivity zahrnutím videa z YouTube nebo Vimeo.

Více informací / Stáhnout Ukázka

69 Oděvy | WordPress motiv Brand Store & Fashion Boutique

69 Oděvy |  WordPress motiv Brand Store & Fashion Boutique

Když přesunete obchod s fyzickým oblečením na on-line platformu, musíte mít webové stránky. Máte nějaké speciální funkce? Propagujte je, aby konkurovali obchodním konkurentům a rozvíjeli vaši značku. 69 Oblečení vám pomůže bez problémů vybudovat přední verandu vašeho obchodu s módními doplňky. Jako jedno z nejlépe přizpůsobených témat WordPress v seznamu se 69 oblečení hodí na všechny druhy webových stránek elektronického obchodování. Ať už tedy chcete spustit agenturu pro spodní prádlo, módní butik nebo značkový obchod, 69 Oblečení vám může hodně nabídnout. Tváří v tvář, možnost vybrat si mezi předem navrženými stránkami je obrovská, takže ji využijte. Nakonec přizpůsobte vše, co potřebujete, abyste se ujistili, že vaše značka má dobrou pověst a slouží vašim uživatelům tak, jak potřebujete.

Více informací / Stáhnout Ukázka

Pan Krejčí | Responzivní téma WooCommerce

Pan Krejčí |  Responzivní téma WooCommerce

V této digitální éře má každý rád nakupování on-line. A oděvní průmysl není výjimkou. Jaký je příběh vašeho podnikání na míru? Pokud opravdu chcete nastavit svůj net na úspěch, zvažte použití jednoho z nejprodávanějších krejčích WordPress témat. A ano, veškerá sláva patří panu Krejčímu. Snadná instalace a úpravy, Mr.Tailor vám umožní rychle zrychlit práci na stavbě stránek. Jako prémiové řešení je dodáván s nástrojem WPBakery web page builder, který vám pomůže být kreativní s vlastním rozložením stránky. Pokročilé možnosti typografie, které vám pomohou přidat na net trochu živosti, vám umožní dosáhnout na hvězdy. Je skutečně responzivní, připravený na WooCommerce, který vašemu webu přidává další prodejní physique.

Více informací / Stáhnout Ukázka

Dobrý krejčí | WordPress motiv Módní a krejčovské služby

Dobrý krejčí |  WordPress motiv Módní a krejčovské služby

Abyste uspěli ve šití na míru, musíte se odlišit od davu. Investujte do jednoho z nejlépe přizpůsobených témat WordPress v seznamu a získejte vše, co potřebujete, na dosah ruky. Navržen čistým a minimalistickým způsobem, Good Tailor vyčnívá na míli daleko. Hodí se tedy ok opravě oděvů, krejčovství na míru a módním webům všeho druhu. A nejlepší na tom je jednoduchost. Budete mít možnost nastavit vlastní net s oblečením v žádném okamžiku, za velmi nízkou cenu a bez jakýchkoli potíží s nastavením. Je ve vašem zájmu vyprávět příběh vaší značky, představit svůj tým, předvést své služby. Je důležité zdůraznit, jaký je háček, díky kterému vaše služby stojí za prozkoumání. Nyní přejděte a věnujte pozornost svému webu a využijte emoce spotřebitelů jako nikdy předtím.

Více informací / Stáhnout Ukázka

Roslyn | Módní a životní styl pro blogery a časopisy

Roslyn |  Módní a životní styl pro blogery a časopisy

Hledáte řešení, které vašim koncovým uživatelům umožní nakupovat v reálném čase? Žádný problém, vyzkoušejte Roslyn. Stylová a atraktivní, Roslyn je prvotřídní ukázka krejčích WordPress témat určených pro módní weby. Proto vám nabízí celou řadu pokročilých funkcí a možností přizpůsobení, které vám při vytváření vašeho webu povedou tak daleko, jak se vám líbí. Nebojte se vyzkoušet si vytváření webových stránek, protože není třeba žádné znalosti kódování. Vše, co potřebujete, je vaše kreativita a touha ovládnout módní trh. Vyberte si tedy mezi předem navrženým rozvržením domovské stránky a spusťte svůj net rychleji. Je také kompatibilní s pluginem WooCommerce, který vám usnadňuje prodej on-line. Kromě toho můžete vždy jít globálně, abyste svou krejčovskou značku poznali po celém světě.

Více informací / Stáhnout Ukázka

Shrnutí o nejlepších krejčích WordPress tématech

A je to! Toto jsou nejlepší krejčovská témata WordPress, která si musíte prohlédnout před vytvořením on-line přítomnosti. Chcete prozkoumat více podrobností? Bez obav, věnujte čas živé ukázce každé šablony WP, abyste se naučili myšlenku, která za tím stojí. Zjistěte také, jak kterékoli z těchto prémiových řešení může nejlépe sloužit vašim obchodním cílům. Vyzkoušeli jste některou ze zmíněných šablon WP? Zanechte prosím komentář a své myšlenky na zkušenosti, které jste zažili.

Leave a Comment