Přidejte místo prodeje na WordPress a WooCommerce s OpenPOS

Pokud chcete do svého obchodu přidat řídicí panel prodejního místa, pak OpenPOS plugin pro WordPress a WooCommerce to dokáže. V této recenzi OpenPOS prozkoumáme hlavní funkce a funkce tohoto pluginu, abychom vám ukázali, co dokáže.

Ať už chcete zadávat objednávky, které dostáváte do svého systému elektronického obchodování prostřednictvím uživatelsky přívětivého řídicího panelu, nebo chcete efektivněji sloužit zákazníkům v obchodě, přidání rozhraní prodejního místa do vašeho podnikání může přinést mnoho výhod. Zatímco v minulosti mohla být implementace systému prodejního místa obtížná a nákladná, tato recenze OpenPOS ukazuje, že to už rozhodně není.

Pokud tedy chcete do svého podnikání přidat řídicí panel prodejního místa, tato recenze pluginu OpenPOS vám pomůže rozhodnout, zda je to nejlepší nástroj pro váš projekt.

Kdo by si měl vybrat plugin OpenPOS?

Pokud přijímáte objednávky a prodáváte produkty osobně, pak byl pro vás vytvořen plugin OpenPOS. Přidáním řídicího panelu prodejního místa do své firmy budete moci snadno zaznamenávat transakce, zpracovávat prodeje a generovat příjmy, a to prostřednictvím rychlého a spolehlivého rozhraní.

I když však neberete objednávky a neprodáváte produkty osobně, pak by OpenPOS mohl být stále užitečným nástrojem. Pro kohokoli, kdo přijímá objednávky telefonicky nebo zpracovává objednávky jiným způsobem, může váš pracovní postup vylepšit řídicí panel prodejního místa. Instalací pluginu OpenPOS na svůj web WordPress a WooCommerce získáte přístup k mnohem vylepšenému uživatelskému rozhraní pro zaznamenávání těchto objednávek, správu stavu zásob a provádění mnoha dalších důležitých úkolů spojených s provozováním obchodu, ať už je to online obchodní, offline nebo jejich kombinace.

OpenPOS má také funkce pro podporu více uživatelů, řídicích panelů a webů. Pokud tedy vaše firma zahrnuje více míst nebo má více než jednoho zaměstnance, měl by být vhodnou volbou OpenPOS. OpenPOS byl také vytvořen pro práci se skenerem čárových kódů pro efektivní zaznamenávání prodeje produktů.

Jak již bylo zmíněno, jedná se o doplněk pro sadu nástrojů elektronického obchodování WooCommerce pro WordPress. To znamená, že budete muset tyto dva nástroje používat – nebo být ochotni je začít používat – abyste do svého podnikání přidali řídicí panel prodejního místa pomocí pluginu OpenPOS. Jelikož je však kombinace WordPress WooCommerce jednou z nejpopulárnějších platforem pro vytváření online obchodů, budete v dobré společnosti, pokud si tuto technologii vyberete pro své podnikání.

Takže víme, že víme, kdo by mohl chtít tento plugin použít, prozkoumejme funkce, ke kterým budete mít přístup, pokud zvolíte tento nástroj v další části naší recenze OpenPOS.

Funkce pluginu OpenPOS WordPress Point of Sale

Prodejní místo WooCommerce

Hlavním rysem OpenPOS je jeho schopnost přidat řídicí panel prodejního místa do vašeho elektronického obchodního systému poháněného WooCommerce. V této části naší recenze OpenPOS však podrobně prozkoumáme, co to znamená. Doufejme, že vám tyto informace pomohou rozhodnout, zda je to ten správný nástroj pro vaše podnikání v elektronickém obchodování.

Když je do vašeho elektronického obchodu s WooCommerce přidán plugin OpenPOS, budete moci zpracovávat objednávky a nákupy zákazníků prostřednictvím rozhraní prodejního místa. To by mohlo být použito k prodeji produktů v obchodě pomocí počítače nebo tabletu k zaznamenání těchto transakcí.

Protože každá transakce zaznamenaná prostřednictvím funkce pluginu OpenPOS je okamžitě synchronizována s vaším systémem WooCommerce, budete mít vždy aktuální záznam o inventáři produktů, prodejních datech a dalších. Díky tomu budete vy a ostatní lidé, kteří pracují ve vašem obchodě nebo ve vašem obchodě, vždy schopni získat přesný přehled zásob pro váš inventář. Jak ale odhalí zbytek této recenze OpenPOS, tento plugin elektronického obchodu nabízí mnohem více.

Podpora více registrů prodeje a umístění obchodů

Jednou z skvělých funkcí pluginu OpenPOS pro WooCommerce je podpora více skladů a umístění prodejen. Díky tomu můžete mít více lidí, kteří zaznamenávají prodej na různých místech, s vašimi produkty uloženými někde jinde. S OpenPOS však budete mít stále aktuální záznam o prodejích a úrovních zásob.

K dispozici je také podpora více registrů na stejném místě. To je ideální pro rušné obchody s více servery. Protože OpenPOS funguje na více místech, každý bude vždy schopen rychle zjistit, co je na skladě a co ne.

Kromě toho může každý registr mít svůj vlastní zůstatek hotovosti, který je také přiřazen obchodu a uživateli. Díky tomu je snadné zjistit, kolik peněz by mělo být v zásuvce najednou. Pokud u tohoto pluginu prodeje dojde k nesrovnalostem, budete vědět, s kým si musíte promluvit.

Dobře navržené POS rozhraní

Openpos Recenze Uživatelské rozhraní

Mít přístup k výkonným funkcím prodejního místa a užitečným funkcím je v pořádku a dobré. Pokud však nejsou zabaleny do snadno použitelného rozhraní, možná nebudete mít požadované výsledky. Naštěstí je rozhraní prodejního místa OpenPOS dobře navržené a snadno použitelné.

Možnosti platby

S tímto pluginem máte také možnost vytvořit více registrů prodejních míst. To může být užitečné, pokud prodáváte produkty nebo zpracováváte objednávky na více místech nebo na různých zařízeních a chcete pro každé z nich vytvořit jiné možnosti. Prostřednictvím nastavení můžete určit, kteří uživatelé mají přístup ke kterým registrům. Můžete si také prohlédnout přechody pro konkrétní registr a získat tak podrobnější analýzu svého podnikání.

POS registry

Také, pokud chcete pomocí tabletu zákazníkům zobrazit podrobnosti objednávky, je to velmi jednoduché. Nyní, když zadáváte podrobnosti objednávky prostřednictvím svého zařízení, mohou vaši zákazníci zobrazit podrobnosti transakce současně.

Můžete si prohlédnout snímky obrazovky v této recenzi OpenPOS a podívat se, jak může váš řídicí panel vypadat. Můžete však také vidět, jak plugin funguje tato videa z YouTube. Jak vidíte, vy a váš tým byste neměli mít problémy s ovládáním uživatelského rozhraní OpenPOS, ať už používáte přední nebo zadní část tohoto systému.

Funkce offline v místě prodeje

Pokud vaše připojení k internetu selže nebo se někdo náhodně odpojí, s OpenPOS se nemusíte obávat. Když jste offline, nebudete nuceni odvracet zákazníky nebo hledat alternativní způsob zadávání transakcí. Místo toho bude OpenPOS v režimu offline i nadále fungovat co nejblíže normálu. Poté, když se připojení obnoví, se veškerá aktivita nahraje do systému.

Generování poznámek a potvrzení o objednávce

Pokaždé, když je prodej zaznamenán prostřednictvím OpenPOS, máte možnost vygenerovat potvrzení nebo potvrzení objednávky. Nyní je snadné uchovat si papírovou kopii každé transakce nebo poskytnout zákazníkům potvrzení o nákupu. Službu můžete dokonce nastavit tak, aby zákazníkům automaticky zasílala potvrzení o úschově. Samozřejmě není nutné generovat fyzický doklad o objednávce nebo potvrzení, pokud to nepotřebujete. Všechno bude stále zaznamenáno v systému a případně synchronizováno na více webech.

Podrobné sledování uživatelů

Protože můžete mít více uživatelů, kteří přistupují k systému prodejního místa, ať už ve stejnou dobu nebo v průběhu času, je důležité sledovat, kdo co udělal. Naštěstí má plugin OpenPOS právě požadovanou funkcionalitu. Zaznamenáním informací o relaci, jako je název pokladníka, umístění a IP adresa, byste měli snáze spravovat spory, dotazovat transakce a sledovat, jak vaši službu využívají vaši zaměstnanci.

Řešení pro skenování čárových kódů záložní kamery

Jak již bylo zmíněno dříve v této recenzi OpenPOS, můžete tento nástroj použít se skenerem čárových kódů jako součást vašeho systému prodejního místa. Pokud by však nastal problém se skenerem nebo pokud by skener nebyl přítomen, můžete jako záložní řešení použít kameru svého tabletu nebo jiného zařízení.

Rychlé a snadné odhlášení

Schopnost rychle a bez námahy se odhlásit a odhlásit se ze systému prodeje je zásadní. Tuto schopnost opět zahrnuje plugin OpenPOS. Díky tomu můžete snadno vy i členové vašeho týmu a zaměstnanci chránit svůj účet okamžitým odhlášením. Toto je další užitečná funkce související s bezpečností pluginu OpenPOS, kterou vlastníci obchodů jistě ocení.

Podpora plateb kreditní kartou

I když si můžete svůj obchod nakonfigurovat tak, aby zpracovával platby, jak si přejete, můžete také použít integrovanou podporu OpenPOS pro přijímání plateb kreditní kartou prostřednictvím Stripe. Protože OpenPOS funguje na platformě elektronického obchodu WooCommerce, máte možnost používat některý z mnoha dostupných doplňků, včetně těch, které rozšiřují možnosti zpracování plateb. S OpenPOS však máte možnost přijímat platby kreditní kartou prostřednictvím Stripe.

Hladká integrace s WordPress a WooCommerce

Doufejme, že už víte, že plugin OpenPOS byl vytvořen pro práci s online systémy založenými na WordPress a WooCommerce. Jak se tedy OpenPOS integruje s těmito dvěma nástroji?

Dobrá zpráva je, že krátká odpověď je velmi dobrá. OpenPOS lze spravovat z vašeho panelu WordPress, jakmile je plugin nainstalován.

Uživatelské rozhraní

Kromě konfigurace pluginu můžete také zobrazit podrobnosti objednávky a generovat zprávy. Celkově vzato OpenPOS vypadá a vypadá jako základní součást vašeho webu a obchodu s elektronickým obchodem.

Uživatelské prostředí pluginu OpenPOS WordPress

Abychom měli představu o tom, jaké to je používat tento nástroj, bude tato část naší recenze OpenPOS sdílet některé screenshoty z pluginu. Chcete-li získat další informace, můžete se také přihlásit na ukázkový web, který byl nastaven tak, aby předvedl tento plugin v akci. Podrobnosti najdete na stránka prodeje OpenPOS. Ale prozatím vám tyto screenshoty poskytnou přehled uživatelského prostředí OpenPOS.

podrobnosti k objednávce

Kromě možnosti zobrazit podrobnosti objednávky můžete snadno vytvářet sestavy pokrývající využití OpenPOS.

Zprávy

Prohlížení relací je také jednoduché, včetně sledování, odkud se uživatelé přihlásili.

Session

Nakonec vás potěší, že design rozhraní prodejního místa je dobře proveden.

Rozhraní registru Openpos

Ať už používáte dotykový displej s palubní deskou prodejního místa, nebo tradičnější zařízení ovládané klávesnicí a myší, záznam prodeje prostřednictvím OpenPOS je velmi přímočarý.

Možnosti stanovení ceny pluginu OpenPOS WordPress

Doplněk prodejního místa OpenPOS pro WooCommerce je k dispozici ke koupi na tržišti Envato CodeCanyon za 64 $. Tato cena zahrnuje celoživotní přístup k budoucím aktualizacím pluginů a šestiměsíční podporu od tvůrce pluginu. Dobu podpory můžete prodloužit na celkem 12 měsíců zaplacením dalších 22 $. To je něco, co možná budete chtít zvážit, pokud provozujete profesionální obchod s elektronickým obchodem a chtěli byste možnost získat pomoc, pokud by se na vašem webu něco pokazilo.

OpenPOS WordPress Plugin Recenze závěrečných myšlenek

Doufejme, že vám tato recenze OpenPOS představila nový nástroj elektronického obchodování pro váš obchod. Jak vidíte, tento plugin je více než schopný přidat do vaší firmy řídicí panel prodejního místa.

Navzdory relativně nízké ceně by OpenPOS měl mít vše, co potřebujete k tomu, abyste mohli začít přijímat objednávky a prodávat produkty tímto způsobem. Samozřejmě, všechny podniky mají různé potřeby. Možná tedy zjistíte, že v tomto pluginu chybí požadovaná funkce. Ve většině scénářů by však OpenPOS měl fungovat dobře. Jelikož se jedná o relativně nově vydaný plugin, jeho další funkce budou pravděpodobně přidány v průběhu času. Z tohoto důvodu nezapomeňte na stránce pluginu najít nejnovější sadu funkcí.

Přední i zadní rozhraní pluginu jsou dobře navrženy. Tím je zajištěno, že jako správce obchodu budete moci tento nástroj konfigurovat. To také znamená, že ti, kdo slouží zákazníkům, tak mohou učinit bez problémů. Další funkce OpenPOS zajistí, že bude váš inventář aktuální. Nejen to. Budete také moci sledovat všechny své objednávky a vrátit se zpět a dotazovat se na jakékoli problematické transakce, pokud k nim dojde.

Na stránce prodeje pluginů OpenPOS je několik překlepů, ale nenechte se tím odradit. Tento dobře vyrobený a vysoce funkční nástroj jistě zlepší vaše prostředí elektronického obchodování. Pokud tedy používáte WooCommerce nebo jste rádi, že tuto platformu můžete začít používat, OpenPOS je skvělý způsob, jak přidat podporu svého prodejního místa do svého podnikání.

Chcete-li zjistit více a vyzkoušet si ukázku systému OpenPOS, nyní navštivte stránku pluginu v CodeCanyonu. V případě, že hledáte POS řešení pro OpenCart, možná budete chtít zkontrolujte tento plugin.

Leave a Comment