Recenze Splash Theme: Sportovní téma WordPress bohaté na funkce

Splash, jedno z našich oblíbených témat WordPress pro sportovní týmy, získalo nový svěží vzhled a přidalo řadu nových funkcí. Dnes se podíváme na některé z nových funkcí a promluvíme si o tom, co učinilo Splash tak úspěšným mezi profesionálními týmy, místními ligami a atletickými kluby po celém světě.

Plně funkční web sportovního týmu musí být schopen poskytnout fanouškům řadu funkcí. Od statistik a plánů po výsledky a online obchod Úvodní téma pokrývá všechny základny.

Splash má čtyři vyleštěná ukázky pro basketbalové, baseballové, fotbalové a fotbalové týmy. Ale toto téma je skutečně postaveno s ohledem na jakoukoli sportovní nebo atletickou organizaci, takže je ideální také pro hokej, kriket, ragby, volejbal, závodní ligy, atletiku a další.

Pojďme však na to, co dělá Splash tak vynikajícím tématem WordPress.

Vlastnosti šablony Splash WordPress

První věc, kterou jsme si u Splash všimli, je naprostý počet funkcí specifických pro atletiku zabalených do tohoto tématu. Tam, kde vás ostatní motivy nechají (a hledáte doplňky k vyplnění mezer), vás téma Splash pokrylo.

Čtyři vyhrazená rozvržení pro basketbal, baseball, fotbal a fotbal

Splash Theme Basketball Layout

splash theme image12

Demonstrace Splash basketbal je předinstalovaná se všemi funkcemi, které byste mohli potřebovat pro svůj basketbalový tým nebo ligu.

V záhlaví domovské stránky se můžete pochlubit statistikami hvězdných hráčů, nedávnými výsledky nebo vybraným článkem o vaší poslední velké výhře.

Splash Theme Baseball Layout

splash theme image1

Specializované rozložení baseballu je další jednoduchá instalace na jedno kliknutí, která zahrnuje vše od statistik hráčů, jako jsou domácí běhy, RBI a průměry až po pořadí ligy.

Chcete se pochlubit tím epickým grandslamovým kurzem a středem na svém webu? Pomocí posuvníku titulní stránky můžete označit fotografie a klipy pro nejlepší momenty svého týmu nebo ligy.

Splash Theme Fotbal Rozložení

splash theme image28

Fotbalové rozložení Splash bylo navrženo speciálně pro poskytování fanouškům vše, co potřebují vědět o svém oblíbeném týmu.

Statistiky za přistání, body za a proti a profily jednotlivých hráčů činí ze hry Splash jednotné kontaktní místo pro fotbalové týmy.

Splash Theme Fotbal Rozložení

splash theme image2

Fotbalové rozložení Splash usnadňuje předvádění trofejí, ocenění a statistik hráčů vašeho týmu.

Zpeněžte svůj web přidáním online obchodu s prodejem dresů a dalšího značkového oblečení a zajistěte, aby fanoušci nikdy nezmeškali hru propagací nadcházejících zápasů s odpočítáváním, mapou místa konání a plánem sezóny.

Elegantní a moderní téma WordPress

splash theme image14Návrháři společnosti Splash mají očividně smysl pro čistý webový design. Každý prvek stránky společně vytváří elegantní a stylový design, který se bude hodit k dnešním špičkovým profesionálním sportovním webům.

Od písem až po sociální ikony přispívá každá součást motivu Splash k špičkovému webovému zážitku.

Bezproblémově funguje s doplňkem SportsPress

splash theme image8

SportsPress od ThemeBoy je již dlouho doplňkovým modulem pro příslušenství, pořadí a hodnocení hráčů na webových stránkách využívajících WordPress.

Splash je navržen pro snadnou integraci s nejnovějšími verzemi SportsPress pouhým kliknutím na tlačítko.

Ještě lépe, pokud právě provozujete web sportovního týmu s pluginem SportsPress, můžete snadno migrovat své statistiky a data do Splash, aniž byste se museli starat o opětovné zadávání dat.

splash theme image7Aktualizujte statistiky a výsledky v reálném čase

Jste tedy ve hře a chcete aktualizovat statistiky a pořadí, abyste mohli pokračovat. Žádný problém! Díky aplikaci Splash a bezplatnému pluginu SportsPress můžete jednoduše aktualizovat své statistiky přímo ze svého smartphonu a poskytovat fanouškům nejaktuálnější skóre a statistiky podle jednotlivých her.

splash theme image10Bezplatná verze SportsPress pokryje potřeby většiny správců webových stránek sportovních týmů. Pokud však chcete ještě více funkcí a funkcí, Splash podporuje také SportsPress Pro.

Výběr špičkových šablon stránek určených pro sport

Téma Splash poskytuje řadu šablon stránek, které jsou navrženy speciálně pro sportovní týmy. Publikování statistik, příslušenství, skóre atd. Je zásadní pro zajištění nejlepšího zážitku pro fanoušky a návštěvníky webových stránek.

Chcete vytvořit stránku odpočítávání do další hry? Splash to usnadňuje pomocí nástroje pro vytváření stránek typu drag and drop. To znamená, že můžete vytvořit dobře zpracovanou stránku, aniž byste museli psát řádek kódu.

splash theme image9Máte obzvlášť vzrušující hru, kterou chcete sdílet? Splash je dodáván s jednou stránkovou šablonou zařízení, kterou lze nastavit během několika minut. To vám umožní napsat rekapitulaci, vložit video a zahrnout statistiky, které poskytnou fanouškům a návštěvníkům bohatý obsah.

splash theme image13

Když už mluvíme o rekapitulaci – Splash přichází také s šablonami blogů určených pouze pro sportovní zpravodajství. Pomůže vám to nejen rozbít vzrušující zápasy vašich fanoušků, ale také vám pomůže posílit SEO tím, že Googlu poskytnete důležitá klíčová slova pro váš tým.

Má váš tým nebo liga nějaké vzrušující oznámení? Šablony blogů usnadňují vytváření nejnovějších a nejnovějších zpráv, které lze snadno sdílet na Twitteru nebo Facebooku.

splash theme image11Není nutné žádné kódování: Vizuální skladatel a tvůrce stránek Splash Theme

splash theme image16Dobré téma WordPress usnadňuje lidem, kteří nemají webový design ani zkušenosti s kódováním, vytvořit elegantní a plně funkční web.

Když si koupíte Splash, získáte kopii nástroje pro přetažení stránky Visual Composer. To je hodnota 59,00 $ přidaná na vaše stránky zdarma! Visual Composer vám umožňuje vytvářet webové stránky, které jsou jednoduché a složité, jak potřebujete, aniž byste se museli učit HTML, CSS nebo Javascript.

splash theme image15Když je na vašem webu WordPress povolen nástroj pro tvorbu stránek Visual Composer, můžete vytvářet stránky, které jsou mnohem poutavější a vizuálně přitažlivější, než byste mohli pomocí běžného editoru příspěvků WordPress.

splash theme image19

Chcete vytvořit často kladené dotazy týkající se vašeho týmu nebo ligy Co třeba mapa Google, která fanouškům poskytne pokyny ke hře? Pomocí nástroje pro tvorbu stránek můžete zahrnout tyto funkce na svou stránku kliknutím na tlačítko.

splash theme image17Slider Revolution zdarma?

Zmínili jsme, že kromě toho, že nabízí bezplatnou kopii Visual Composeru, téma Splash také vloží kopii úžasného pluginu Slider Revolution bez dalších nákladů ?!

splash theme image18

Existuje důvod, proč více než 4 miliony webů používají posuvník vyrobený pomocí pluginu Slider Revolution. Za 25 $ získáte řadu funkcí posuvníku, včetně rozmazání, paralaxy, výběru barev, animací, ikon písem a obrovské knihovny obrázků na pozadí.

S tématem Splash však všechny tyto možnosti přidáte zdarma.

splash theme image20Posuvníky jsou vynikajícím způsobem, jak mohou sportovní týmy a atletické kluby předvést na svých webových stránkách špičkový obsah. Chcete se zaměřit na zvýšení návštěvnosti svého blogu? Přidejte posuvník doporučených příspěvků. Snažíte se získat více fanoušků, aby navštívili váš online obchod? Zahrňte své nejprodávanější položky přímo do posuvníku.

Dárcovské kampaně pro fundraising sportovních týmů

splash theme image21

Pokud jste závislí na darech a příspěvcích, abyste udrželi svoji ligu v chodu, nebo chcete vrátit své komunitě začátkem sbírky, téma Splash usnadňuje zahájení dárcovské kampaně.

Vytvořte více kampaní, podpořte dary pomocí tlačítek s výzvou k akci a sledujte průběh kampaně přímo na vašem webu. Modul dary obsahuje indikátor průběhu, který se zvyšuje, jak pracujete na dosažení svého cíle, ať už je jakýkoli.

Protože mnoho návštěvníků webových stránek se zdráhá zadat informace o své kreditní kartě, používá Splash k přijímání darů PayPal – jedno z nejdůvěryhodnějších jmen v elektronickém obchodu.

splash theme image22

Na svůj web snadno vkládejte videa z herních záběrů a zvukové komentáře

splash theme image23

Hi-res fotogalerie jsou skvělý způsob, jak předvést talent svého týmu a získat uznání v médiích. Téma Splash posouvá galerii a sekci médií WordPress na novou úroveň. S mediální galerií Splash můžete sledovat zvukové soubory, videoklipy a fotografie svého týmu na jednom místě.

splash theme image24

To ale neznamená, že musíte začít nahrávat svá videa z YouTube na WordPress. Jednoduše vložte adresu URL svých zvukových nebo video souborů ze stránek, jako je YouTube nebo SoundCloud, přímo do Galerie Splash Media.

Splash pak zajistí, aby vaše soubory byly správně naformátovány pro váš web, takže se už nemusíte starat o nefunkční nebo špatně naformátované zvukové a obrazové soubory.

splash theme image25

Responzivní design pro procházení fanoušků na chytrých telefonech

Stále více fanoušků používá své telefony než kdy předtím k vyhledávání skóre, nakupování vybavení a sledování videí s oblíbenými sportovními týmy.

splash theme image26Téma Splash vypadá skvěle na mobilních zařízeních a tabletech a reaguje na displeje všech velikostí.

Přátelské pro vyhledávače

Pokud jste místním nebo regionálním sportovním týmem, bude místní SEO velkou součástí vašeho podnikání. Dojem Google pomocí dobře navrženého webu je zásadní pro hodnocení na stránkách s výsledky vyhledávače.

Splash zahrnuje osvědčené postupy do SEO a usnadňuje vám to samé.

Možnosti přizpůsobení motivu

Visual Composer samozřejmě umožňuje přizpůsobit téměř každý prvek vaší stránky bez nutnosti psát řádek kódu. Ale všechny tyto možnosti přizpůsobení mohou být trochu spletité a odvrátit to od základních aspektů vaší stránky.

splash theme image27

Téma Splash je navrženo tak, aby vám poskytlo možnosti přizpůsobení, které potřebujete, aby vaše webové stránky byly snadno použitelné a navigovatelné pro fanoušky a návštěvníky webových stránek.

Na webu budete moci vytvořit soudržnou strategii budování značky výběrem možností typografie (například rodiny písem a výchozí písma a velikosti nadpisů a hlavního textu). A ujistěte se, že je váš web rozpoznatelný, výběrem barevných možností, které odpovídají vaší značce a logu.

splash theme image3

Všechny možnosti přizpůsobení lze upravovat přímo pomocí výchozího přizpůsobovače WordPress, který uživatelé WordPressu začali znát a milovat. To usnadňuje nováčkům WordPress naskočit přímo a navrhnout profesionálně vypadající web.

Funkce elektronického obchodu: Prodejte zboží svého týmu prostřednictvím online obchodu

splash theme image4

Zboží je velkým výrobcem peněz pro profesionální sportovní týmy. Je to také skvělá sbírka pro malé a místní ligy, které potřebují koupit nové uniformy a vybavení.

Splash přichází s plně integrovaným přizpůsobovačem online obchodů, který využívá špičkový nástroj elektronického obchodu v podnikání, WooCommerce.

splash theme image5

Bez dalších nákladů si zařiďte online obchod a během několika minut začněte prodávat vybavení svého týmu nebo klubu.

splash theme image6Vzhledem k tomu, že Splash používá WooCommerce jako svůj hlavní modul obchodu, znamená to, že máte snadný přístup k masivnímu seznamu rozšíření WooCommerce a můžete do svého online obchodu přidat funkce.

Další skvělé funkce zabalené do motivu Splash

  • Aktuality
  • Na výběr více než 700 písem Google
  • Možnost vytvářet neomezené vlastní postranní panely
  • Oprava 24hodinové podpory
  • K dispozici je volitelný hosting a prémiová služba podpory WordPress
  • Snadno použitelná uživatelská příručka ve formátu PDF

Možnosti cen pro téma Splash WordPress

Splash je aktuálně uveden na ThemeForest, což je hlavní cíl pro motivy WordPress, za 59,00 $. V ceně této ceny získáte dvě prémiové služby – Visual Composer a Slider Revolution – zdarma!

Splash také přichází s šestiměsíční podporou od tvůrců Stylemix, kteří vás provedou všemi problémy, se kterými se můžete setkat při instalaci nebo přizpůsobení motivu. A za dalších 17,70 $ můžete získat dalších šest měsíců podpory v případě, že narazíte na nějaké problémy. S více než 1600 ohromně kladnými recenzemi na ThemeForest.

Takže za něco málo přes 75 $ získáte profesionální sportovní web a celoroční podporu. Podle našeho názoru vynikající hodnota.

Splash Theme Zákaznická podpora a dokumentace

Stylemix, tým, který vytvořil motiv Splash, rychle reaguje na jakékoli technické problémy. Dalších šest měsíců technické podpory, která se může pochlubit týmem podpory 24/7, je užitečnou investicí.

Téma Splash také přichází s dokumentací nápovědy WordPress a videonávody, pokud chcete zvládnout všechny funkce, které motiv nabízí.

Závěrečné úvahy o naší recenzi Splash Theme

Splash je skvělou volbou pro sportovní týmy, ligy a kluby na všech úrovních. Díky své univerzálnosti jej lze použít pro libovolný počet sportů po celém světě.

Ať už chcete získat mediální expozici prostřednictvím fotografií a videí ve vysokém rozlišení, prodávat zboží prostřednictvím svého internetového obchodu nebo sbírat dary, abyste udrželi svoji ligu v chodu, Splash usnadňuje hlavní zaměření vašeho webu.

Téma Splash bylo nedávno aktualizováno o všechny nové ukázky, které lze snadno importovat do WordPressu. Ukázky přicházejí se vším, co potřebujete pro spuštění vašeho webu, a pomohou vám položit základy pro přítomnost vašeho týmu nebo klubu na webu.

Celkově je Splash velmi působivé sportovní téma WordPress, které byste si určitě měli vyzkoušet na testovací jízdě.

Začněte zde se Splash.

Leave a Comment