Stills v1.4.3 – A Focused WordPress Photography Theme

Sponzorované reklamy

Navštěvováním našich webových stránek vyjadřujete souhlas s našimi podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů. Pokud narazíte na jakýkoli problém týkající se chyby při stahování, funkční chyby, hlášení DMCA NEBO chcete požádat o vaše přání / oblíbené téma / plugin, kontaktujte nás prosím vyplněním kontaktního formuláře.

Stills - téma WordPress zaměřené na fotografování

Poznámka: Chceme zlepšit výkon a použitelnost našich webových stránek, abyste z našich webových stránek mohli mít opravdu velký užitek. Ještě jedna věc je, že veškerý obsah publikujeme pouze pro účely testování, nikoli pro komerční použití, takže pokud máte peníze, důrazně vám doporučujeme zakoupit požadovaný plugin / téma atd. Z původního webu vývojáře. Použijte libovolné téma NEBO plugin na vlastní riziko! Sdílíme soubory pouze za podmínek licence GPL (GNU General Public License), která poskytuje profesionální témata, prémiové pluginy a další php skripty pouze pro účely testování.

Co je licence GPL?

Licence GPL známá také jako GNU General Public License (GNU GPL nebo GPL) je široce používaná pro bezplatnou softwarovou licenci, která koncovým uživatelům zaručuje úplnou svobodu provozovat, studovat, svobodně sdílet a upravovat software.

Obsah záhlaví skrýt
1 Stáhněte si zdarma fotografie – téma WordPress Photography v1.4.3

1.1 Příspěvky s odpovídajícím obsahem:

1.1.1 Související příspěvky:

Stáhněte si zdarma fotografie – téma WordPress Photography v1.4.3

Stills – Zaměřené téma WordPress na fotografování zdarma ke stažení 1.4.3 – ThemeForest | Stills – Téma fotografie WordPress v1.4.3 je motivová fotografie WordPress s hladkou minimalistickou estetikou a základním štíhlým designem rozhraní. Jeho kreativní rozptýlené rozložení vám umožňuje oříznout vaše obrázky (ano, toto téma doslova ořezává fotografie). Nepravidelné časopisové mřížky pro toto téma WordPress se hodí pro technické portfolio fotografií, architektonické portfolio, portfolio ilustrátorů, portfolio kreativních agentur, nezávislé portfolio a další.

Sponzorované reklamy

Nenápadný a nekompromisní pocit tohoto objektu vytváří pohlcující obrazový zážitek a dodává vašim fotografiím lesk. Galerie projektů, které lze pohodlně uspořádat do jedné a dvou obrázkových sérií, zajišťují hravé, komplexní a plynulé vyprávění. Toto téma WordPress má špičkovou typografii proporcionálně velké velikosti (včetně písem Google). Pro portfolio a blogové účty nabízí Stills mnoho variant stylů. The stills Nulled WordPress Theme má možnost přetahovat fotogalerie na celou obrazovku, je přátelský k sítnici, zcela citlivý a mobilní. Připraveno k překladu. Zahrnutý demo materiál. Zjevně vytvořeno velkým fanouškem VSCO.

Ukázka

https://themeforest.net/item/stills-a-focused-wordpress-photography-theme/21361309

Odkazy ke stažení pro Stills v1.4.3 – Zaměřené fotografické téma WordPress

http://cutedrive.com/45br7inpgeye

https://www103.zippyshare.com/v/RfB1czcl/file.html

Leave a Comment