Témata WordPress pro konečného finančního konzulta k posílení ekonomiky po uzamčení

Pokud jste finančním konzultantem nebo webovým designérem, který má za úkol navrhnout profesionální prezentaci pro poradenskou agenturu, zvažte použití prémiového tématu WordPress, stejně jako níže uvedených. Výrazně to zkrátí čas potřebný k vytvoření vašeho webu a ušetří vám značné množství peněz.

Proč jsou šablony WordPress ideální pro webové stránky finančních konzulátů?

Nejprve je WordPress jedním z nejpopulárnějších systémů pro správu obsahu z nějakého důvodu. Je velmi uživatelsky přívětivý a přístupný i uživatelům s nulovými předchozími zkušenostmi s vývojem webů. Je také vysoce flexibilní a nemá prakticky žádné hranice své funkčnosti díky tisícům vlastních widgetů vytvořených pro něj.

Instalací šablony WordPress na svém hostingu získáte v podstatě předem připravený internet. Jediné, co musíte opravdu udělat, je dát mu trochu svého osobního kontaktu, vložit svůj obsah a máte hotovo.

To vše mnohem rychleji než vlastní vývoj tématu a levnější cesta než najímání vývojářů, aby to udělali za vás.

Zní to zajímavě? Pokud ano, nezapomeňte se níže podívat na kolekci nejlepších šablon finančních poradců WordPress.

Konzultant | WordPress téma obchodního finančního poradce

Consultor min 6

Konzultant byl navržen jako víceúčelová obchodní šablona a bude skvělou volbou pro široké spektrum agentur, nejen pro poradenské. K dispozici budete mít výběr předem připravených stránek, jako je domov, řešení, služby a cenové tabulky, které informativní a intuitivní formou představí všechny nejdůležitější physique vašeho podnikání. Využijte skvělých integrovaných kontaktních formulářů a umožněte svým uživatelům snadno vás kontaktovat s případnými dotazy. Consultor, plně optimalizovaný pro mobilní zařízení, bude vypadat stejně skvěle i na stolních počítačích a smartphonech. Šablona je plně integrována do nástroje pro tvorbu stránek WPBakery a je extrémně flexibilní a snadno se upravuje v přímém vizuálním rozhraní.

Více informací / Stáhnout Ukázka

Rychlá hotovost | WordPress motiv Půjčka a finanční poradce

Quick Cash min 2

Jak název napovídá, Quick Cash byl vytvořen pro úvěrové společnosti, daňové asistenční agentury, makléřské kanceláře, úvěrové poradce a podobné webové stránky. Kromě řady předem připravených stránek a prvků přichází také s nástrojem pro vytváření stránek WPBakery, který umožňuje rychlé a snadné přizpůsobení každého detailu na obrazovce. Zahrnuje také spoustu zkrácených kódů, jako je kalkulačka půjčky, modul žádosti o financování, formulář pro kontrolu úvěru a formulář s platebními informacemi, aby se vaše rozložení vylepšilo funkčností. Intuitivní kalendář přidaný modulem Booked Appointments je ideální pro to, aby si zákazníci mohli rezervovat návštěvy vaší agentury předem, aniž by vám museli posílat e-maily nebo volat. Profesionální design šablony bude vypadat perfektně na všech zařízeních a rozlišeních obrazovky díky své plně citlivé povaze připravené na sítnici.

Více informací / Stáhnout Ukázka

Zkušenosti s kreditní kartou | WordPress motiv Výpůjční společnost a on-line bankovnictví

Credit Card Experience min 2

Zkušenosti s kreditními kartami, pokud jde o barevné, moderní a plně pohotové řešení pro společnosti vydávající kreditní karty, půjčky a služby on-line bankovnictví. Je extrémně všestranný a neuvěřitelně funkční s množstvím předem připravených stránek, widgetů a zkrácených kódů nezbytných pro vytvoření silné on-line zastoupení vaší agentury. Je také dodáván s balíčkem prémiových pluginů, jako je Revolution Slider a Essential Grid, spolu s vynikajícím WPBakery Page Builder. Šablona, ​​navržená pro nejlepší uživatelský komfort, obsahuje také kontaktní formuláře a rezervační kalendář, díky kterému je rezervace návštěvy vaší kanceláře mnohem jednodušší a rychlejší. Díky přizpůsobitelné Mapě Google budete také schopni přesně určit polohu vaší agentury a výrazně usnadnit její vyhledání.

Více informací / Stáhnout Ukázka

Invetex | WordPress Theme for Business Consulting & Investments + RTL

Invetex min 2

Invetex záchvaty je další víceúčelová obchodní šablona, ​​která se hodí v podstatě pro všechny druhy obchodních webů, od startupů po právníky a obrovské reklamní společnosti. Pokročilé formuláře kontaktů a nabídek umožňují rychlou a efektivní komunikaci mezi vámi a vašimi zákazníky. Plnohodnotný obchod WooCommerce vám umožní začít prodávat vaše produkty a služby přímo z vašeho webu během několika minut. Invetex také přichází s více blogy a rozložením zpráv, což vám umožní komunikovat s publikem prostřednictvím profesionálního blogu. Předem připravené projekty a moduly služeb jsou skvělým způsobem, jak organizovaně a čitelně prezentovat vaše podnikání.

Více informací / Stáhnout Ukázka

WealthCo | Nový WordPress motiv pro obchodní a finanční poradenství

WealthCo min 3

WealthCo je minimalistická, čistá šablona, ​​která vašemu podnikání poskytne profesionální on-line výhled a bezchybně provede pozornost uživatele vaším obsahem. Posuvník Revolution vhodný pro mobilní telefony je dokonalým nástrojem, který přitahuje pozornost a dokáže zobrazit veškerý váš nejdůležitější obsah na jednom místě. Připravené cenové tabulky jsou neuvěřitelně pohodlné pro informování vašich uživatelů o cenách vašich služeb a bezpočet rozložení blogů lze použít k vytvoření poutavého zdroje, který udržuje uživatele v práci celé hodiny. Možnost instalace demo obsahu na jedno kliknutí vám umožní začít s projektem během pouhých několika sekund. Aby toho nebylo málo, WPBakery Page Builder zajišťuje úplnou flexibilitu a nevyžaduje vůbec žádné znalosti kódování.

Více informací / Stáhnout Ukázka

WordPress motiv Investice, obchodní a finanční poradce

morrison

Morrison Invest pomůže vašemu obchodnímu a finančnímu poradenskému webu vyšplhat se v žebříčku Google mnohem rychleji díky vysoké míře optimalizace pro vyhledávače. Díky desítkám předem připravených krátkých kódů je vytváření funkčně bohatého a vysoce funkčního rozvržení mnohem rychlejší. Jelikož je připraven na sítnici, bude vypadat ostře v pixelech při nejmenším i největším rozlišení obrazovky. Vyberte si ze 3 předem připravených ukázkových stylů a řady podstránek nebo si vytvořte vlastní návrhy pomocí WPBakery. S tímto motivem můžete zapomenout na časy načítání, protože je optimalizováno pro špičkový výkon ve všech prohlížečích.

Více informací / Stáhnout Ukázka

QuickLoans | WordPress motiv Výpůjční společnost a bankovní podnikání

quickloans loan company wordpress theme3062 min

QuickMortgage se stane dokonalým plně responzivním a plně upravitelným řešením pro všechny druhy webových stránek souvisejících s financemi. Plná kompatibilita s nejnovější verzí WooCommerce vám umožní rychle a bez potíží zahájit prodej vašich služeb (nebo produktů) přímo z vašeho webu. Galerie Essential Grid pomáhají vizuálně prezentovat vaše podnikání a posuvník Revolution funguje nejlépe přímo na vaší domovské stránce. Téma zahrnuje celé knihovny Google Fonts a Fontello Icons spolu s nástrojem WPBakery Page Builder, který umožňuje přizpůsobit každý prvek až na kost. K dispozici je také volitelná kalkulačka splácení zátěže a plugin Application Form PRO, ale ty by vyžadovaly další nákup.

Více informací / Stáhnout Ukázka

Gordon | WordPress motiv Investiční a pojišťovací společnosti

Gordon min 2

Gordonův čistý moderní design dodá vašemu webu svěží vzhled, který vyzařuje pocit profesionality a čitelnosti. Je plně responzivní a optimalizovaný pro vyhledávače, takže váš zdroj vypadá perfektně na všech zdrojích a má dobré hodnocení v Googlu. Kromě různých předem připravených stránek a rozvržení, které jsou již v balíčku obsaženy, si můžete snadno vytvořit vlastní ve vizuálním rozhraní nástroje Tvůrce stránek WPBakery. Můžete si také vybrat mezi rámečky a širokými styly rozložení, povolit nebo zakázat multifunkční uživatelský panel a možnost Retina. Gordon také nabízí řadu prémiových pluginů včetně Revolution Slider, Essential Grid, MailChimp pro WP a ThemeREX Addons.

Více informací / Stáhnout Ukázka

Daňová pomoc | WordPress motiv Poradce pro finance a účetnictví

taxhelp finance accounting site template4a0f min 2

Pokud poskytujete daňovou pomoc pro individuální nebo firemní klienty, je pro vás šablonou daňová pomoc. Online rezervace a správa schůzek výrazně zrychluje proces rezervace konzultace ve vaší kanceláři. Tax Help také přichází s vlastním obchodem WooCommerce, spolu s rozsáhlou sadou nástrojů pro vyladění podle vašich představ. Šikovný Media Content Manager a Shortcode Builder usnadňují používání šablony a úžasný nástroj WPBakery Page Builder se postará o všechny vaše potřeby přizpůsobení. A co je nejdůležitější, daňová pomoc je plně responzivní a dobře optimalizovaná pro výkon na všech zařízeních a ve všech vyhledávačích.

Více informací / Stáhnout Ukázka

Antverp | WordPress téma Pojištění a finanční poradenství

Antverp min 2

Antverp se vyznačuje naprosto univerzálním, stylovým a moderním designem, který lze použít v jakémkoli obchodním prostoru. Formuláře žádosti o nabídku zdarma poskytují vašim návštěvníkům způsob, jak rychle požadovat vaše ceny za konkrétní služby a podrobně prodiskutovat každý požadavek. Pokud si přejí přijít na osobní návštěvu, jsou zde vždy rezervační a kontaktní formuláře. Efekty paralaxy na pozadí vašeho webu vytvoří pocit hloubky zavedením snímků, pohybujících se různými rychlostmi podle jejich rozložení. Kompatibilita s Mega Menu vám umožňuje vytvářet vlastní nabídky s tolika kartami, kategoriemi a rozbalovacími nabídkami, kolik potřebujete.

Více informací / Stáhnout Ukázka

WordPress motiv pojišťovací agentury, financí a podnikání

insurance agency business wp theme 59e0 min

Na světě obchodních webů není nic, co by pojišťovací agentura nemohla udělat. Je dodáván s řadou předem připravených stylů a stránek a spolu s nástrojem WPBakery Page Builder je plně flexibilní a snadno se upravuje, a to i bez znalosti kódování. Kompatibilní s různými prohlížeči, plně citlivý, připravený na sítnici a optimalizovaný pro vyhledávače, motiv vypadá a funguje dobře bez ohledu na zařízení nebo software program použitý k jeho zobrazení. Začněte se svým projektem a rychle importujte ukázková knowledge pouhým jediným kliknutím myši. Můžete si dokonce založit vlastní obchod WooCommerce a dostat se přímo k prodeji produktů nebo služeb.

Více informací / Stáhnout Ukázka

Insugroup | Čisté téma WordPress pro pojištění a finance

Insugroup min 2

Insugroup bude silnou volbou pro finanční kanceláře, právnické společnosti, konzuláty, pojišťovací agentury nebo daňové poradce. Snadno přizpůsobitelné a vysoce funkční uspokojí i ty nejnáročnější klienty. Špičkové mobilní zařízení a optimalizace pro vyhledávače udržují krátké časy načítání a vysoké hodnocení Google. Různé styly blogů zahrnuté v tématu jsou skvělé, protože vám pomohou prezentovat užitečné informace atraktivním a poutavým způsobem. Insugroup je dokonce dodáván s WooCommerce a jeho užitečnou sadou nástrojů, která je skvělá pro budování profesionálního on-line obchodu.

Více informací / Stáhnout Ukázka

Revirta | WordPress téma osobního virtuálního asistenta a sekretáře

Revirta min 17

Revirta je ideální pro malé i velké podniky a lze ji použít jako portfolio pro jednoho asistenta nebo jako firemní internet velké agentury. Obsahuje 6 jedinečných domovských stránek spolu s řadou hotových podstránek, které si můžete pomocí WPBakery plně přizpůsobit. Zarezervované schůzky v tandemu s kontaktním formulářem 7 poskytují vašim uživatelům snadné způsoby, jak vás kontaktovat nebo naplánovat schůzku ve vaší agentuře. Díky MailChimp pro WP je nastavení vlastního e-mailového zpravodaje snazší než lusknutí prstů. Po aktivaci pluginu ThemeREX Addons přidáte také 12 nových widgetů, funkčnost CV karet, možnosti optimalizace obrázků a mnoho dalšího, což ještě více rozšíří již působivou funkčnost Revirta.

Více informací / Stáhnout Ukázka

ChainPress | Finanční WordPress Business Blog Theme

ChainPress min 4

ChainPress je úžasná víceúčelová šablona ideální pro většinu oborů podnikání. Postaveno s Elementor, je plně přizpůsobitelné v jeho rozhraní drag & drop. Plugin Visualizer (Lite) je součástí balíčku a slouží k vytváření tabulek a grafů, které jsou ideální pro zobrazení podrobnějších podrobností o vašich službách. S pluginem Give (Donations) můžete provozovat své vlastní fundraisingové a crowdfundingové kampaně. ChainPress dokonce obsahuje plugin Cryptocurrency All-in-One a balíček widgetů pro kryptoměny, které umožňují návštěvníkům platit za vaše služby nebo posílat dary v jakékoli kryptoměně, kterou chtějí.

Více informací / Stáhnout Ukázka

Který motiv WordPress finančního konzulta je pro vás vhodný?

Nalezli jste šablonu, která se perfektně hodí pro váš projekt? Pokud ano, nezapomeňte nám v sekci komentářů sdělit, který z nich! Nezapomeňte si prohlédnout živý náhled každé šablony, abyste získali plný zážitek ještě předtím, než ji nainstalujete!

Leave a Comment