Top 5 pluginů pro doporučení PhrasePress pro váš web

Jak můžete staré dobré slovo z úst vyzbrojit technologiemi a vysoce postaveným webem? Jedním ze způsobů je vytvoření atraktivního a dobře promyšleného programu doporučení. Začlenění tohoto na váš web eCommerce je snadné a jednoduché díky vynikajícím pluginům doporučení PhrasePress. Dokonale odpovídá vašim cílům, potřebám a plánům. A o tom budeme hovořit v tomto článku.

Pravděpodobně jste ve světě elektronického obchodování již byli a vaše statistiky odhalují raketově rostoucí objem prodejů, potenciálních zákazníků, zásahu na webu, provozu a návratnosti investic. Mohli byste dojít okay závěru, že je v pořádku dát marketingovou stránku na chvíli do pozadí a více se soustředit na další aspekty řízení vašeho podnikání.

Ale pravdou je, že zašpinit si ruce brainstormingem, plánováním a implementací správných marketingových strategií je práce, která se nikdy nezastaví. Obzvláště pokud se snažíte stát se lídrem v oboru. Přemýšlejte o tom jako o životní síle vašeho podnikání.

Je to cyklus, který nemá zpomalit nebo dočasně zastavit. Kromě toho se časy mění. Spolu s ním přicházejí nové stylish, které musí vlastníci podniků udržovat, aby se lépe spojili se svým cílovým trhem.

Jedním ze způsobů, jak dát své produkty a služby ven, je staré dobré slovo z úst. Opravdu, tato klasika nikdy nevyjde z trendu. Přichází však v různých vylepšeních, zejména v dnešní době, kdy je komunikace snadnější než kdy dříve.

Je vaše firma připravena na tyto zásuvné moduly pro doporučení PhrasePress?

Nejprve však musíte zjistit, zda je vaše firma připravena na program doporučení. Ano, je to dobrá strategie, kterou můžete zahrnout do svého marketingového arzenálu. Pokud to však uděláte příliš brzy, než bude vaše firma nebo váš cílový trh připraven, může to jen ohrozit váš marketingový úspěch.

Jak můžete měřit svoji připravenost na to? Existuje kontrolní seznam, který vám pomůže analyzovat, kde v současné době vaše firma stojí.

Silná sada produktů a služeb

Každá skvělá značka ví, kdo je jejich cílovým trhem hned na začátku. Takže přesně vědí, co potřebují a co chtějí. Vědí také, kdy, kde a jak jim tyto produkty a služby nabízet, aby se staly neodolatelnými. Nebo alespoň něco, na co by si v budoucnu našetřili.

Položte si tedy otázku: „Vyřeší moje produkty a služby konkrétní potřebu? Jsou dostatečně atraktivní pro více potenciálních spotřebitelů? Jsou dostatečně neodolatelní, aby se opakující kupci stali součástí věrné fanouškovské základny? Rádi by moji značku komukoli doporučili, aniž bych jim to řekl? “

To je důvod, proč doporučující program funguje nejlépe pro zavedené podniky. Jejich produkty a služby byly dlouho vyzkoušeny a otestovány nespočetným množstvím spotřebitelů. U nových a pozoruhodných značek existuje dobrý důvod, proč je nejprve pozastavit. Umožňuje vašemu cílovému trhu vyzkoušet vaše produkty a služby.

Pokud mají dostatečný zájem a dostatečnou spokojenost, budou jakýmkoli způsobem dobrovolně propagovat vaše podnikání. Jak to dělají, může ve vás vyvolat několik skvělých nápadů, jak strukturovat váš marketingový plán doporučení.

Loajální kmen fanoušků a předplatitelů

Mít mnoho přidružených společností je jako mít prapor prodejců, za které byste platili za zlomek skutečných nákladů na pronájem interního prodejního týmu. A abyste přesvědčili ty správné lidi okay propagaci vaší značky, měli by sami o sobě vaši značku silně cítit.

Měli by věřit ve vaše produkty a služby. Kde byste tyto pobočky hledali? Přímo od vašeho věrného kmene fanoušků a předplatitelů.

Takže nabídnout jim, aby se připojili okay vašemu programu doporučení, je jakýmsi návratem vašim věrným spotřebitelům za to, že zůstanou. Dáte jim malou provizi za propagaci a přesvědčení ostatních lidí, aby vyzkoušeli vaše produkty a služby.

Křišťálově čisté cíle a akční plány

Před sestavením obecného marketingového plánu musíte nejprve definovat své cíle. Řekněme, že se snažíte zvýšit popularitu své značky on-line. Chcete-li to provést, chcete začít zvýšením své fanouškovské základny na svých stránkách sociálních médií.

Takže myslíte na odměnu každého, kdo přesvědčí asi 50 lidí, aby sledovali váš IG účet. Rovněž definujete, jaké odměny jim můžete dát za to, že vám pomohou dosáhnout tohoto cíle.

Definováním svých cílů, což znamená zapsat si je všechny, bude snazší generovat nápady, jak na základě toho navrhnete své akční plány a jak je později provedete.

Průvodci školení a marketingové materiály

Protože přesvědčujete lidi, aby propagovali vaši značku, udělejte si domácí úkoly a buďte dostatečně velkorysí, abyste jim poskytli několik tréninkových průvodců, takže byste při provádění svého marketingového plánu doporučení byli na stejné stránce. Podle potřeby poskytněte také marketingové materiály.

Mohou to být plakáty, které mohou sdílet na svých účtech na sociálních médiích, nebo kupóny, které mohou hypertextově odkazovat na obsah svých webových stránek.

Po dokončení tohoto kontrolního seznamu jste nyní připraveni vyrazit na zem. Dalším krokem je výběr z nejlepších doporučujících pluginů na PhrasePressu.

Nejlepší zásuvné moduly pro doporučení PhrasePress, které se začlení do vašeho webu elektronického obchodování

Pro PhrasePress existuje spousta modulů doporučení a přicházejí s různými funkcemi a funkcemi. Některé si můžete zdarma stáhnout a nainstalovat a později se rozhodnout upgradovat a platit měsíční nebo roční předplatné, abyste mohli využívat prémiové funkce, podporu a aktualizace co nejlépe.

Při výběru modulu doporučení pro váš web eCommerce je dobré hledat základní náležitosti, včetně systému sledování objednávek nákupů, vrácení peněz a vrácení zboží, sledování odkazů a vlastních odkazů doporučení.

Podívejme se na několik příkladů nejlepších pluginů pro doporučení PhrasePress pro webové stránky elektronického obchodování.

Plugin pro správce přidružení PhrasePress – SliceWP

Stránka nastavení SliceWP

Představte si, že řídíte každou pobočku ručně, aniž byste ztratili zdravý rozum. Pokud máte více než sto přidružených společností, byla by to bláznivá a skličující práce. Dobrá věc, existuje plugin, který vám to umožní ve větru.

Díky pluginu PhrasePress Affiliates Manager od SliceWP je správa vašich přidružených společností bezproblémovým a snadným úkolem nastavením některých příkazů a akcí na autopilotu. A ještě předtím, než začnete sledovat a spravovat své přidružené společnosti a jejich provize, budování programu přidružených společností na vašem webu elektronického obchodování pomocí tohoto pluginu vás ani nezruší – můžete to udělat za ne více než dvě minuty.

Umožňuje vám zaregistrovat do svého programu neomezené množství přidružených společností, což je samozřejmě dobrá zpráva, protože čím více přidružených subjektů přináší na váš web doporučení, tím větší máte šance na rozšíření dosahu a zvýšení příjmů.

Přesto máte možnost prověřit každého žadatele pomocí funkce pluginu. Umožňuje vám zkontrolovat každou registraci před schválením, aby se stala součástí vašeho kmene doporučení.

Navržen tak, aby byl váš partnerský program co nejpohodlnější, můžete automatizovat většinu důležitých opakujících se úkolů, jako je nastavování plánovaných výplat všem, kteří získali provizi, a zasílání e-mailových upozornění správcům stránek a přidruženým společnostem, když jsou provize získávány z doporučených nákupů.

More info / Download

Manažer přidružených společností

Stránka nastavení přidruženého správce

Pokud ve svém obchodě eCommerce spouštíte program přidruženého marketingu, přemýšlejte o tomto pluginu jako o balíčku all-in, který vám může usnadnit program od náboru potenciálních kandidátů, přes registraci a kontrolu jejich žádosti, až po správu všech schválených přidružené společnosti.

Uživatelé milují, jak se snadno integrují s oblíbenými řešeními eCommerce, včetně WooCommerce, Easy Digital Downloads, iThemes Exchange, WP eCommerce, Simple Shopping Cart, WP eStore, Paid Membership Pro, JigoShop a dalších.

U některých úkolů poskytuje Affiliates Manager užitečné možnosti přizpůsobení. Jedním z příkladů je přizpůsobitelný proces registrace přidruženého subjektu, který vám umožňuje zvolit, kolik nebo jak málo dat potřebujete od svých potenciálních kandidátů získat, když se zaregistrují.

Ok dispozici je také funkce, která vám umožní ručně upravit výplaty. Můžete například vyzvat své pobočky, aby dosáhly určitého prodejního cíle. Můžete snadno upravit svou výplatu a dát bonus každému, kdo dosáhne cíle. Je to chytrý způsob, jak říct svým přidruženým společnostem, aby tvrději pracovaly výměnou za těžce prominutý bonus.

Plugin umožňuje registrovat tolik přidružených společností, kolik chcete. A spolu s tím můžete přidat neomezené propagační materiály pro vaše přidružené společnosti, jako jsou bannery a textové odkazy. Affiliates Manager je ve skutečnosti jedním z nejlepších pluginů pro doporučení PhrasePress, které byste měli integrovat do svého obchodu eCommerce.

More info / Download

Přidružené společnosti

Stránka Přehled přidružených společností

Affiliates je modul doporučení, který poskytuje nástroje zaměřené na růst jak pro vlastníka firmy, tak pro jeho přidružené partnery. Instalace a aktivace z ovládacího panelu PhrasePress je snadná. Můžete jej také integrovat s prakticky jakoukoli eCommerce a členskou platformou.

Na svůj web můžete zaregistrovat neomezený počet přidružených společností a můžete se rozhodnout schválit registraci žadatele, ať už ručně nebo automaticky. Jakmile se zaregistrujete do svého programu doporučujícího marketingu, mohou přidružené společnosti nastavit svůj profil prostřednictvím vysoce přizpůsobitelného řídicího panelu. Odtud se zaznamenávají zprávy a zobrazují se v reálném čase při zpracování transakcí.

Statistiky, které odrážejí, jak dobře fungují, například výdělky z provizí za doporučení, je mohou povzbudit okay udržení nebo zvýšení dobrého výkonu. Na konci vlastníka firmy může pomocí přehledů generovat nové nápady pro své nadcházející marketingové kampaně.

More info / Download

Sociální podpora

(*5*)

Social Boost poskytuje vynikající řešení pro posílení on-line prezentace vašeho podnikání spuštěním různých kampaní na vašich stránkách sociálních médií, včetně marketingu doporučení, dárků, virálního sdílení, propagačních akcí a soutěží o okamžité výhry.

Určitě víte, že kromě vašeho webu jsou weby sociálních sítí mocným nástrojem, který můžete použít okay propagaci svých produktů, služeb a samotného webu eCommerce. Pomocí svých stránek sociálních médií můžete svůj cílový trh přivést na stránky produktů, které by je mohly zajímat. A na druhé straně můžete pomocí svého webu hostit uvedené kampaně a pomoci tak prvním návštěvníkům najít a sledovat vaše sociální sítě. stránky, abyste se s nimi mohli snadno spojit. Win-win, že?

Pokud použijete Social Boost jako modul doporučení pro podnikání v elektronickém obchodování, můžete povzbudit svou fanouškovskou základnu sociálních médií, aby vám pomohla zvýšit počet sledujících vašich účtů na sociálních médiích, lajků, sdílení a komentářů okay vašim příspěvkům a zobrazení a odběratelů vašich videí na YouTube. Chcete-li povzbudit svou fanouškovskou základnu, aby doporučila přítele, nabídněte neodolatelné pobídky a ceny.

More info / Download

AffiliateWP – výsledková tabulka a AffiliateWP – povolené produkty

Stránka nastavení doporučení přidruženého WP

AffiliateWP – Leaderboard a AffiliateWP – Allowed Products jsou rozšířeními hlavního pluginu AffiliateWP. Jsou dobrým doplňkem, pokud již na svém webu používáte hlavní plugin.

AffiliateWP – výsledková tabulka pomáhá motivovat vaše přidružené subjekty. Výsledkem je větší prodej udělením uznání a pobídek každému, kdo se ujme vedení při dosahování stanovených prodejních cílů. Jak se to dělá? Plugin umožňuje zobrazit na vašem webu žebříček přidružených společností, který zobrazuje vaše nejvýkonnější přidružené společnosti.

Můžete je uspořádat podle kategorií. Můžete například zobrazit tři nejlepší přidružené společnosti, které přinesly nejvyšší počet doporučení za měsíc, nebo prvních pět přidružených společností, které vyzvaly nejvyšší počet poprvé návštěvníků, aby se podívali na váš web.

AffiliateWP – Povolené produkty vám mezitím umožňuje zvolit, které produkty by vašim přidruženým společnostem vydělaly určitou provizi. Pokud máte na svém webu více než sto produktů, bylo by ruční třídění časově náročné.

Vzhledem okay tomu, že používáte tento plugin, stačí pouze zadat některá ID produktů a pouze tyto produkty automaticky generují provizi za každý nákup provedený prostřednictvím odkazu doporučení.

More info / Download
More info / Download

Konečné jídlo pro lepší porozumění zásuvným modulům pro doporučení PhrasePress

Provoz dobře promyšleného programu doporučení snižuje ve srovnání s jinými marketingovými strategiemi obrovské náklady. Přesto může efektivně rozšířit váš dosah, přeměnit potenciální zákazníky na zákazníky a zákazníky na loajální fanouškovskou základnu, zvýšit popularitu vaší značky on-line a zvýšit vaše prodeje.

Jasně definujte jak krátkodobé, tak dlouhodobé cíle, vymyslete akční plány. Tím dosáhnete každého z nich a najdete ten správný plugin, který vám umožní tyto cíle a plány implementovat v rychlém, bezproblémovém a bezproblémovém celodenním shonu.

Leave a Comment