Total WordPress Theme Review: Nejprodávanější víceúčelové téma

Total je nejprodávanější víceúčelové téma WordPress. Může být použit k vytvoření jakéhokoli typu webových stránek, od blogů a obchodních webů po online portfolia a obchody elektronického obchodu, Total to zvládne všechno. Toto osvědčené téma WordPress je plné nástrojů a ukázkových webů, které vám poskytnou pomoc a tvůrčí svobodu, které potřebujete k vytvoření dokonalého webu.

Je to určitě populární téma, ale je to dobré? Zjistíme to v naší praktické recenzi tématu Total WordPress.

Kdo by si měl vybrat celkové téma?

Demo moderní agentury

Než začneme s naší recenzí Total WordPress téma, pojďme rychle projít, na koho je tento produkt zaměřen. Upřímně řečeno, každý by měl být schopen toto téma dobře využít. Je to opravdu víceúčelové téma WordPress.

Kromě pestrého výběru ukázek, které pokrývají širokou škálu projektů, lze Total plně přizpůsobit. Je také kompatibilní se všemi nejlepšími doplňky WordPress třetích stran, což vám pomůže vytvářet online obchody, členské weby, komunity, platformy sociálních sítí, vícejazyčné projekty a mnoho dalšího.

Kdo by si neměl vybrat celkem?

Jediní lidé, kteří by pravděpodobně neměli uvažovat o Total, jsou ti, kteří WordPress neznají, nejsou připraveni naučit se používat WordPress a nejsou si jistí svými počítačovými dovednostmi. Ačkoli je WordPress poměrně snadno použitelný, zejména s ohledem na jeho výkonnost, není to pro každého. Pokud právě plánujete vytvořit velmi základní web a nemáte čas nebo chuť se naučit, jak spustit web WordPress a použít motiv jako Total k vytvoření vlastního webu, může být použití alternativy WordPress jako Squarespace lepší volba.

Ale pro všechny ostatní, pokud jste ochotni se naučit, jak zvládnout WordPress, nebo již máte nějaké znalosti WordPress, Total vám pravděpodobně pomůže vytvořit web, který potřebujete. Chcete-li však zjistit, zda tomu tak skutečně je, přečtěte si zbytek našeho Total WordPress Theme Review.

Celkem funkcí WordPress Theme

Jako víceúčelové téma WordPress má Total co nabídnout. V této části naší praktické recenze tématu Total WordPress prozkoumáme nejlepší funkce tohoto tématu, abyste se mohli rozhodnout, zda je to ten správný nástroj, který vám pomůže vytvořit perfektní web pro váš projekt.

Několik předem vytvořených ukázek webových stránek

Celkem ukázek

Celkem má nyní na výběr více než 40 ukázek webových stránek. Ukázky motivů Total jsou navrženy na vysoké úrovni a pokrývají širokou škálu projektů. V této části recenze se krátce podíváme na některé z nejlepších ukázek Total, které byste mohli použít, pokud zvolíte toto téma.

Základní originální hlavní ukázka

Základní ukázka

Toto je původní ukázka tématu. Skvěle předvádí, co Total dokáže. Je to neutrální ukázka, takže by to bylo dobré pro mnoho různých typů webových stránek. Webové stránky zaměřené na podnikání však mohly použít toto demo s velmi malými požadovanými úpravami. Velký jezdec domovské stránky vám dává dobrou příležitost sdílet ty nejlepší vlastnosti vaší firmy nebo služeb, zatímco rozvržení domovské stránky v dlouhém formuláři lze použít k zobrazení všech nejdůležitějších informací o vašem projektu.

Poznámka: pokud byste chtěli použít tuto ukázku ke spuštění motivu, autoři doporučují importovat ukázku Base Lite, která obsahuje všechna stejná rozložení stránky, ale se zúženými prostředky pro urychlení importu.

Zvyšte obchodní ukázku

Zvyšte ukázku

Boost je další demo zaměřené na podnikání, které by bylo ideální pro webovou stránku agentury nebo nezávislého pracovníka. Chcete-li přivítat návštěvníky svých webových stránek velkým posuvníkem, může být dobrou ukázkou ukázka Boost. Opět platí, že rozvržení domovské stránky s dlouhým formulářem je použito s velkým efektem. Jak se návštěvníci posouvají dolů po stránce, mohou zjistit více o vašich hlavních funkcích, zobrazit loga klientů a reference a další obsah, o kterém si myslíte, že by ho mohl zajímat.

Café Demo

Cafe Demo

Pokud chcete vytvořit web s kavárnou pomocí WordPress, je jasnou volbou ukázka Total Café. Ve skutečnosti by toto demo mohlo velmi využít jakýkoli podnik související s potravinami nebo nápoji. Posuvník domovské stránky se používá k zobrazení vašich specialit a zvýraznění z vaší nabídky. Rozložení domovské stránky obsahuje část pro sdílení zbytku vašeho menu a fotografií z vaší kavárny.

Demo SEO agentury

Demo SEO agentury

Pokud zakládáte agenturu SEO nebo váš stávající web marketingové agentury potřebuje upgrade, je toto demo pro vás. Když vaši návštěvníci prozkoumají vaši domovskou stránku, mohou zjistit, co pro ně můžete udělat a jak můžete pomoci. K dispozici je také cenová tabulka na výchozím rozvržení domovské stránky, která vám poskytuje rychlý způsob porovnání vašich balíčků.

Demo agenta

Demo agenta

Demo Total Agent bylo navrženo pro vytváření webových stránek agentur. Ať už se jedná o marketingovou a brandingovou agenturu nebo webovou stránku pro jiné poskytované služby, demo agentů položí pevný základ pro váš vlastní web. Kromě stylového rozvržení domovské stránky najdete také šablonu stránky věnovanou zobrazení vašich cenových plánů a balíčků služeb. Šablony týmové stránky lze poté použít k představení vašich zaměstnanců.

Elegantní ukázka

Elegantní ukázka

Ukázka Classy by byla skvělou volbou pro blogery. Design je čistý a prostorný, což vám dává dostatek prostoru, abyste se dostali k lepšímu. Zahrnuty jsou všechny oblíbené šablony stránek a příspěvků, které vám pomohou publikovat váš obsah správným způsobem.

Graphix

Ukázka Graphix

Pokud potřebujete vytvořit web, který propaguje vaše dovednosti a služby online, může být dobrou ukázkou ukázka Graphix. Ať už pracujete na volné noze nebo hledáte nové pracovní příležitosti, Graphix vám pomůže vytvořit web, který bude zobrazovat vaše klíčové dovednosti a to, co nabízíte.

Tiny Folio

Tiny Folio

Tiny Folio je velmi minimální ukázka portfolia. Je tu málo, co by odvádělo vaši pozornost od práce, což vám pomůže vytvořit online portfolio, ke kterému mají návštěvníci snadný přístup. I když je tato ukázka velmi zjednodušující, lze k upgradu vašeho webu a přidání dalších funkcí snadno použít jakékoli další funkce a nástroje, které tvoří Total.

Jak vidíte, Total má knihovnu ukázek, které lze použít pro širokou škálu různých webových stránek. Chcete-li zjistit, zda je váš projekt pokryt, můžete Zde si můžete prohlédnout celý výběr ukázek Total.

Rychlé časy načítání

Každý potřebuje rychle se načítající web. Google údajně při rozhodování o umístění webové stránky ve svých vyhledávačích sleduje rychlost webu. I kdyby to neudělali, stále byste chtěli rychlý web. Pomalé weby mohou návštěvníky odpuzovat rychleji než špatný design.

Pomalé načítání webu může také významně ovlivnit vaše konverzní poměry. Pokud prodáváte produkty z vašeho webu, může to být špatné pro podnikání. Ale i když blogujete jen pro zábavu, web s rychlým načítáním povzbudí vaše návštěvníky, aby si přečetli více vašeho obsahu, vydrželi déle a možná se dokonce přihlásili k odběru a vrátili se později. U blogu s pomalým načítáním je to velmi nepravděpodobné. Jak rychlé je tedy téma Total WordPress? Pojďme to zjistit.

Test rychlosti pingdomu

Jak můžete vidět, Celkově bylo v testu rychlosti dosaženo úctyhodných výsledků. Toto bylo použití a Celkem demo , který obsahuje posuvník a některé obrázky na domovské stránce, stejně jako výběr textu.

Chcete-li otestovat rychlost Total, po importu jednoho z ukázek byl web uveden pomocí nástroje pro testování rychlosti Pingdom. K hostování webových stránek byl použit WPX Hosting. Výsledky se budou lišit v závislosti na vašem hostiteli webu, obsahu vašeho webu a mnoha dalších faktorech. S touto konkrétní konfigurací se však web načítal rychle.

Další funkce WordPressu celkem

Výše uvedené jsou jen některé z nejlepších funkcí tématu Total WordPress. Tady je několik dalších důvodů, proč zvážit toto téma pro váš web:

 • Plně přizpůsobitelné
 • Front-endový nástroj pro vytváření stránek přetažením
 • Více než 80 bloků Tvůrce stránek
 • Slider Revolution Slideshow Plugin
 • Připraveno pro WooCommerce
 • Kalendář událostí Plugin
 • Více rozložení záhlaví
 • Knihovna šablon stránek
 • Integrované sociální sdílení
 • Tvůrce portfolia
 • Online dokumentace
 • Mobilní responzivní
 • Připraveno na sítnici

Téma Total bylo dále vytvořeno Tým WPExplorer kteří také provozují zaneprázdněný blog WordPress WPExplorer.

Celková uživatelská zkušenost s tématem WordPress

Jelikož Total obsahuje tolik vysoce kvalitních ukázek, je velmi pravděpodobné, že je budete chtít na svém webu použít. Jak snadné jsou tedy importy? Ne všechna témata WordPress umožňují snadný import jejich demo obsahu. To může být frustrující. Zvláště pokud jste si vybrali téma na základě jeho demo obsahu.

V této části naší celkové kontroly tématu WordPress projdeme procesem importu jednoho z ukázek webu. Doufejme, že získáte dobrou představu o tom, jak snadné pro vás bude nastavení nového webu s programem Total a jeho ukázkovým obsahem.

Import celkového demo obsahu

V sekci Demo Importer na panelu Téma Celkem můžete zobrazit, zobrazit náhled a importovat jakýkoli aktuální výběr ukázek webových stránek. Možnost náhledu ukázky přímo z panelu motivů výrazně urychluje proces rozhodování.

Demo import

Jakmile se rozhodnete, kliknutím na ukázku zahájíte proces importu.

Demo import Krok 01

Importér demo obsahu vám dává možnost zvolit si, co chcete importovat. Pokud však chcete, aby se váš web co nejvíce shodoval s demo verzí, je nejlepší importovat veškerý obsah.

Demo import Krok 02

Za méně než minutu nebo dvě bude proces importu dokončen. Výsledky si pak můžete prohlédnout na svém webu.

Demo import Krok 03

Doufejme, že vše proběhlo dobře a na svůj web WordPress jste importovali jednu z ukázek Total.

Demo importováno

Přizpůsobení ukázkového obsahu

Nyní je čas jít a upravit demo obsah přidáním vlastního textu a obrázků. Díky zahrnutí pluginu pro vytváření stránek Visual Composer můžete demo obsah snadno přizpůsobit.

Používání Visual Composer

Prostřednictvím rozhraní drag-and-drop od Visual Composeru můžete kliknout na kterýkoli z prvků stránky a začít je upravovat. Máte také možnost použít Visual Composer k vytváření vlastních pokročilých návrhů stránek od nuly. Kromě použití nástroje pro tvorbu stránek k přizpůsobení jednotlivých částí obsahu na vašem webu můžete také provádět změny na celém webu prostřednictvím nástroje WordPress Customizer.

Přizpůsobení vašeho webu

Přizpůsobovač WordPress vám poskytne živý náhled změn, které provedete. Proto je skvělé vidět, jak Total plně využívá nástroj WordPress Customizer.

Total Theme Customizer

Opravdu si můžete pomocí Total přizpůsobit téměř každý aspekt svého webu. WordPress Customizer se velmi snadno používá a poskytuje vám zpětnou vazbu v reálném čase o všech provedených změnách. Díky tomu je rychlé a efektivní vyzkoušet různá nastavení. Není nutné přepínat karty prohlížeče a obnovovat okna, abyste viděli, jak budou změny vypadat. Můžete také přidat vlastní CSS na svůj web pomocí nástroje WordPress Customizer, což vám dává větší úroveň kontroly nad vzhledem vašeho webu.

Jakmile dokončíte přizpůsobení svého webu, je čas začít publikovat svůj vlastní obsah na svém novém webu.

Celkové možnosti stanovení cen motivu WordPress

Celkem je k dispozici na trhu ThemeForest za 59 $. Tato cena zahrnuje šestiměsíční podporu od tvůrců tématu WPExplorer. Pro větší jistotu lze toto období podpory prodloužit na 12 měsíců zaplacením dalších 17,63 $. Všechny nákupy zahrnují celoživotní přístup k aktualizacím motivů.

ThemeForest také nabízí hosting webových stránek a službu nastavení motivů za 19 $ měsíčně. To by mohla být dobrá volba, pokud jste ve WordPressu noví nebo jste si dosud nevybrali webového hostitele.

Recenze závěrečných myšlenek na téma WordPress celkem

Total má toho hodně za sebou. Je to dobře zavedené téma, které má prokazatelné výsledky. Pokud jde o přijímání aktualizací a dobrou podporu, můžete sledovat historii programu Total zpět do roku 2013, kdy byl poprvé spuštěn. Od té doby se pravidelně aktualizuje, aby se stala jednou z nejprodávanějších možností v populární kategorii víceúčelových témat WordPress. Zákazníci opustili více než 1100 hodnocení, čímž se celkové průměrné skóre zvýšilo na 4,83 z 5

Kromě toho, jak jsme viděli dříve v této recenzi tématu Total WordPress, můžete pomocí Total vytvořit opravdu jakýkoli typ webu. Ať už importujete jedno z ukázek nebo si vytvoříte svůj vlastní design pomocí nástroje pro tvorbu stránek a knihovny šablon, Total je velmi flexibilní.

Zjistěte více o Total ještě dnes

Leave a Comment